Nowe hotele z sieci Mercure

Nowe hotele z sieci Mercure
Już we wrześniu sieć hoteli Mercure będzie mogła zaprezentować ofertę swoich trzynastu niepowtarzalnych hoteli. Do grona dołącza nowy hotel Mercure Skalny Karpacz, a hotele Mercure Grand Warszawa oraz Mercure Hevelius Gdańsk przeszły kapitalną renowację w związku z przygotowaniami tych miast do goszczenia Euro 2012.

Trzygwiazdkowy Mercure Skalny Karpacz to dawny hotel marki Orbis Hotels. Położony w Karpaczu, u podnóża góry Śnieżki, zaprasza gości na aktywny wypoczynek zarówno latem, jak i zimą. W hotelu można skorzystać z Centrum Wellness & Fitness oraz wybrać się na zwiedzanie okolicy. Dla gości biznesowych przygotowano zaplecze konferencyjne. W hotelu znajduje się pięć sal, które można przystosować zarówno do konferencji, szkolenia, balu czy innej imprezy okolicznościowej.

Czterogwiazdkowy Mercure Grand Warszawa po gruntowej przebudowie prezentuje wysokie standardy międzynarodowe. Hotel jest idealnie przygotowany do obsługi klientów biznesowych. W hotelu znajduje się łącznie 299 pokoi wyposażonych między innymi w klimatyzację, telewizję satelitarną, PayTV, bezpłatny dostęp do Internetu. W obiekcie znajdują się cztery sale konferencyjne.

Czterogwiazdkowy Mercure Huvelius Gdańsk po modernizacji również ma czym przyciągać gości – ciekawe wnętrza i lokalizacja w centrum miasta stwarzają niepowtarzalny klimat do wypoczynku i spotkań biznesowych. W hotelu znajduje się jedenaście sal konferencyjnych przystosowanych dla różnej ilości gości – od 10 do nawet 250 osób.

Źródło: HotelNews.pl