Nowa strona internetowa Hoteli SPA Dr Irena Eris

Nowa strona internetowa Hoteli SPA Dr Irena Eris

Z okazji nadchodzącego otwarcia trzeciego obiektu sieci hoteli SPA Dr Irena Eris strona internetowa firmy została zupełnie odmieniona i unowocześniona. Najnowsze technologie wykorzystane w nowej wersji portalu sprawią, że korzystanie z serwisu stanie się niebywale łatwe i intuicyjne dla każdego klienta.

Przede wszystkim uwagę przyciąga atrakcyjność wizualna strony. Obiekty zostały przedstawione w sposób przejrzysty i czytelny, całość została zwieńczona dużą ilością pięknych zdjęć samych hoteli, ale także otoczenia. Prócz nowej estetyki, na stroni pojawił się zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze panel nawigacyjny, pozwalający na intuicyjne poruszanie się po stronie. Ciekawym elementem jest responsywność portalu, czyli nowoczesna technologia polegająca na dostosowywaniu się strony do każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana m.in. na tabletach czy smartfonach. Kolejnym udogodnieniem jest wygodne nawigowanie stroną za pomocą ekranu dotykowego.

- Poza walorami estetycznymi to już nie jest strona internetowa hotelu z wbudowanym system rezerwacyjnym, lecz to jest strona rezerwacyjna hotelu, która pod względem zaawansowania technologicznego przebija większość sklepów internetowych, pozostając przy tym przyjemnie prosta dla gości - tłumaczy twórca strony Profitroom.

Największym atutem nowej strony Hoteli SPA Dr Irena Eris jest możliwość rezerwacji on-line. System składa się z trzech łatwych kroków, za pomocą których bez problemu można sprawdzić dostępność pokoi, a także wybrać najlepszy pakiet promocyjny. Efektem końcowym jest jasno przedstawiona cena wraz z uwzględnionymi zniżkami. Przyjazna i intuicyjna konstrukcja mechanizmu sprawia, że z zarezerwowaniem pokoju nikt nie będzie miał problemów.

Nowy deisgn i funkcje strony pojawiły się przede wszystkim z okazji zbliżającego się otwarcia trzeciego już Hotelu SPA Dr Irena Eris. Tym razem obiekt zostanie otwarty w Polanicy-Zdroju. Będzie to luksusowy, pięciogwiazdkowy ośrodek oferujący gościom 85 komfortowych pokoi, profesjonalne spa wraz z fitness klubem i strefą cardio. Główną atrakcją będzie oczywiście Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Hotel w Polanicy-Zdroju rusza już od połowy grudnia br.

INFORMACJA PRASOWA