Nowa oferta gastronomiczna w hotelach sieci ibis

Nowa oferta gastronomiczna w hotelach sieci ibis

Hotele marki ibis przechodzą ostatnio gruntowną metamorfozę, którą widać w odświeżonej aranżacji wnętrz hotelowych pomieszczeń. Kolejnym korkiem w tej przemianie jest zupełnie nowa oferta gastronomiczna, inspirowana ideą slow food, w ramach której można skosztować wyśmienitych burgerów.

W hotelach ibis pojawiła się nowa oferta gastronomiczna i-Burger, oferująca pyszne burgery, przygotowywane zgodnie z filozofią slow food. Przyrządzane ze starannie wyselekcjonowanych produktów oraz stuprocentowej wołowiny potrawy, zachwycają smakiem i smakowitym wyglądem. W ofercie można znaleźć 8 różnych burgerów do wyboru. Są tutaj zarówno klasyczne propozycje, burgery z serem, czy też bardziej oryginalne smaki jak i-Hawaii czy burgery wegetariańskie.

Doskonałym dodatkiem do burgerów, jest oferowana w restauracjach hoteli ibis, pyszna lemoniada i-Lemonades, przygotowywana nie tylko z cytryn, ale też z ananasów czy malin oraz słodzona miodem. Dużym udogodnieniem dla gości jest możliwość zamówienia burgera na wynos. Prócz wyśmienitych kanapek z wołowiną, restauracje hoteli ibis nadal oferują szeroką gamę potraw kuchni polskiej i międzynarodowej. Bez problemu więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

- Oferta i-Burger jest częścią naszej szerszej koncepcji zmiany idei restauracji w tej kategorii obiektów hotelowych. Podążamy za nowymi trendami i potrzebami naszych gości, stąd pomysł na wprowadzenie do menu modnych potraw przygotowywanych z wysokiej jakości świeżych i zdrowych produktów. To propozycja, która ma zachęcić klientów również spoza hotelu, aby wstąpili do nas w porze lunchu - mówi Joanna Świerkosz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Dystrybucji i Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich.

INFORMACJA PRASOWA