Nowa aranżacja wnętrz Best Western Villa Aqua Hotel

Nowa aranżacja wnętrz Best Western Villa Aqua Hotel

W lutym została zakończona modernizacja Hotelu Best Western Villa Aqua, dzięki której goście mogą podziwiać odświeżony wystrój wnętrz oraz korzystać z nowych usług obiektu. Ponadto, do użytku została oddana unowocześniona sala konferencyjna, co z pewnością zainteresuje gości biznesowych.

Głównym atutem Hotelu Best Western Villa Aqua jest jego położenie w sercu Trójmiasta, jedynie 250 m od plaży, w otoczeniu malowniczej przyrody z dala od zgiełku miasta. I to właśnie nadmorska lokalizacja stała się główną inspiracją niedawnej modernizacji. W hotelu wprowadzono barwy i aranżacje nawiązujące do morskich motywów.

- Poprzez wprowadzenie jasnej, biało-turkusowej kolorystyki chcieliśmy podkreślić charakter Best Western Villa Aqua Hotel. Po remoncie wnętrza naszego hotelu nabrały bardziej przestronnego charakteru. Zmiany te wspólnie nawiązują do morskiego, lekkiego klimatu Trójmiasta. Jestem przekonana, że ta modernizacja wpłynie na lepszy nastrój naszych gości i większy komfort pobytu w hotelu – skomentowała Marta Kozłowska, dyrektor hotelu.

W hotelu znajduje się 50 komfortowych pokoi, z czego część to wnętrza typu lux, oferujące większą przestrzeń, balkon oraz lodówkę. W ramach przeprowadzonej renowacji hotelowe pomieszczenia uzyskały klimatyzację, nowoczesne zamki na kartę magnetyczną, łóżka natomiast wyposażono w nowe, wygodniejsze materace i poduszki.

Odnowiona została także restauracja, która otrzymała nową nazwę „Aquarella” oraz hotelowe lobby. W karcie dań pojawiły się specjalne potrawy dla dzieci. Dla najmłodszych powstał także nowoczesny plac zabaw.

Na nowe udogodnienia mogą również liczyć klienci biznesowi, dla których odnowiono hotelową salę konferencyjną. Pomieszczenie zyskało nowe oświetlenie oraz łagodne barwy, sprzyjające koncentracji i zapewniające przyjazną atmosferę w trakcie spotkań. Dodatkowo, w Best Western Villa Aqua powstała mniejsza salka konferencyjna z myślą o kameralnych spotkaniach i naradach zarządu.

- Best Western Villa Aqua Hotel to zdecydowanie obiekt, w który warto inwestować. Posiada on wielu stałych klientów, którzy przyjeżdżają do niego nie tylko w celach biznesowych, ale również wypoczynkowych, chcąc zapewnić także swojej rodzinie odpoczynek w świetnym otoczeniu. Nie mam wątpliwości, że coraz więcej gości będzie doceniać nową, wyższą jakość tego obiektu – stwierdził Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

INFORMACJA PRASOWA