Novotel Warszawa Airport zaprasza na wystawę

Novotel Warszawa Airport zaprasza na wystawę

Ciekawe rzeźby ogrodowe znanych polskich artystów można oglądać w atrium hotelu Novotel Warszawa Airport. Wystawę można już oglądać od 17 czerwca do końca roku.

Wystawa rzeźby ogrodowej w atrium hotelu Novotel Warszawa Airport została zorganizowana przez Związek Polskich Artystów Plastyków, którzy skorzystali z zaproszenia dyrekcji hotelu. Jest to pierwsza z imprez, które cyklicznie będą się odbywać w tym miejscu.

W hotelowym atrium artyści prezentują cykl wystaw pt. „Rzeźby w Ogrodzie”. Zaciszny ogród z odkrytym basenem to idealna przestrzeń na organizowanie takich wydarzeń i miłe zaskoczenie dla gości, którzy nie spodziewają się, że na tyłach hotelu w pobliżu lotniska znajdą zaciszne miejsce pełne zieleni.

Na całym świecie Hotele Novotel chętnie angażują się w wydarzenia z zakresu kultury i sztuki, zwłaszcza nowoczesnej. W ramach współpracy z mieszczącą się na terenie hotelu Novotel Warszawa Airport Galerią TAB wielokrotnie organizowane były wernisaże i wystawy uznanych artystów m. in. Mariusza Zdybała, Jarosława Luterackiego, Moniki Dąbkowskiej. W styczniu 2010 odbywał się w hotelu plener malarski „Awiator”. Ponadto kolekcje obrazów zdobiące pokoje oraz miejsca ogólnodostępne w hotelach Novotel także są kreacją sztuki nowoczesnej, a wyposażenie wnętrz jest utrzymane w nowoczesnym stylu.

Źródło: hotelnews.pl