Nie tylko dla zakochanych – Walentynki w hotelu

Nie tylko dla zakochanych – Walentynki w hotelu
Walentynki to dzień zakochanych, który jest coraz chętniej celebrowany także i w Polsce. W ogólnym szaleństwie czerwonych serduszek i kartek walentynkowych oraz słodkich prezencików ciekawą alternatywą jest oferta wybranych hoteli Grupy Hotelowej Orbis, które proponują, nie tylko dla zakochanych, spędzenie oryginalnego i zmysłowego wieczoru, nocy, a nawet całego weekendu. Klienci cenią klasę i elegancję, jakość usług, nastrój, dyskrecję oraz kompleksową ofertę hoteli i coraz chętniej wybierają Walentynki poza domem.

Atrakcyjne Walentynki nad morzem przygotował Novotel Gdańsk Marina. 12 lutego wieczorem zaprasza na „Bal Zakochanych” (impreza z rezerwacją miejsc). Jest to okazja na dobrą zabawę w parach lub znalezienie nowego partnera. Za 130 zł za osobę goście bawią się przy nastrojowej muzyce w romantycznej atmosferze, a wzmacniają się kolacją z afrodyzjakami. Ta balowa noc może się skończyć w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w specjalnej cenie dla zakochanych 240 zł.

Jedna romantyczna noc to czasami zbyt mało. Novotel Gdańsk Marina proponuje także „Romantyczny Weekend” dla dwojga w cenie 999 zł. Pakiet „walentynkowy” zawiera dwa noclegi wraz ze śniadaniem podanym do łóżka, kolację każdego dnia – w tym jedną w wydaniu romantycznym, relaksujący seans aromaterapii dla dwojga w saunie, zabiegi SPA „dla Niej” i „dla Niego” oraz interesujące pozycje w Pay TV bez żadnych ograniczeń, oprócz standardowej oferty hotelu jak: basen, siłownia i udogodnienia dla dzieci.

Uroczysta kolacja ze specjalnie dobranym menu to preludium dla zakochanych. Taką ofertę pod hasłem „Magiczne chwile – wieczory walentynkowe” przygotował Novotel Gdańsk Centrum. Romantyczna kolacja przy świecach i nastrojowej muzyce oraz niespodzianka za 129 zł za parę to inspirująca alternatywa dla zakochanych. Hotel zapewnia także wynajęcie pokoju w atrakcyjnej cenie dla zainteresowanych kontynuacją wieczoru.

Nie tylko nadmorskie kurorty zapraszają zakochanych. Na Mazurach Mercure Mrongovia Resort & SPA przygotował oryginalne „Walentynki w rytmie flamenco”. Od 11 do 13 lutego dwie osoby mogą spędzić wyjątkowe dwa dni za jedyne 995 zł. Hotel oferuje nie tylko romantyczny weekend – z dwiema wyjątkowymi kolacjami i słodkimi niespodziankami, ale także naukę tańca z instruktorami z Egurrola Dance Studio, pokazy latino wraz z konkursami i zabawą dla gości. Goście Mercure Mrongovia Resort & SPA mają do dyspozycji cały hotel z basenami, SPA, siłownią, jacuzzi oraz dla aktywnych: nordic walking, fitness, aqua aerobic i rabaty na wyciągu narciarskim na Górze Czterech Wiatrów. W Mercure Mrongovia Resort & SPA specjalna oferta walentynowa jest także aktualna także w kolejny weekend 18-20 lutego.

Walentynki od lat 90-tych na stałe wpisały się w polską obyczajowość, niezależnie od ambiwalentnych opinii na temat Valentine’s Day. Dzień Zakochanych może być autentyczny i satysfakcjonujący, jeśli wybierzemy ciekawy sposób na jego świętowanie i skorzystamy z propozycji spędzenia Walentynek w hotelu.