Nie sanatoryjny moloch, ale też nie hotel z paraleczniczą ofertą - Sopotorium Medical Resort

Nie sanatoryjny moloch, ale też nie hotel z paraleczniczą ofertą - Sopotorium Medical Resort

Sopot wzbogacił się o nowy obiekt ze strefą SPA i centrum kuracyjnym. Sopotorium Medical Resort to nowa jakość nad morzem - coś pomiędzy sanatoryjnym molochem a luksusowym hotelem z paraleczniczą ofertą. 

Niewątpliwymi atutami nowego hotelu w Sopocie są nowoczesna, wielospecjalistyczna baza zabiegowa, przyjazna atmosfera, opieka najlepszych specjalistów z zakresu balneologii i fizjoterapii, basen z wodą solankową, a także komfortowe noclegi i przystępne ceny. 

Dyrektorem Sopotorium jest Lucjan Lewandowski, który wcześniej zarządzał Hotelem Haffner również w Sopocie. Otwarcie przyznaje on, że pragnie, by jego goście mieli możliwość realnie poprawić stan zdrowia i kondycję psychofizyczną w komfortowych warunkach tego 4-gwiazdkowego hotelu, ale za przystępną dla wszystkich gości cenę.

Sopotorium Medical Resort to inwestycja firmy Millenium Inwestycje, która to jest także twórcą Osiedla Bażantowo w Katowicach z największym na Śląsku kompleksem sportowym, zakładem rehabilitacji i 3-gwiazdkowym Bażantowo Sport Hotel.

Sopotorium Medical Resort może się pochwalić centrum kuracyjnym i SPA o powierzchni 3 tys. m kw. Atarkcji tu nie brakuje. Wymienimy tylko kilka z nich: hydroterapia, sonoterapia, termoterapia, światłolecznictwo i fizjoestetyka. W ofercie również balneoterapia wykorzystująca solankę bromkową ze źródła św. Wojciecha, dzięki której Sopot zyskał status uzdrowiska.

W nowym sopockim obiekcie znajduje się 110 pokoi i apartamentów o pow. 25 m2. Cena za pokój 2-osobowy to 250 zł. Pokoje i apartamenty urządzono i wyposażono w 4-gwiazdkowym standardzie.