Nasz raport inspiracją do napisania artykułu na bloga PromocjaHotelu.pl

Nasz raport inspiracją do napisania artykułu na bloga PromocjaHotelu.pl

Na blogu PromocjaHotelu.pl pojawił się artykuł, w którym autorka podsumowuje 8 ostatnich miesięcy i zastanawia się nad tym, co nas czeka w kolejnym roku. Inspiracją do napisania artykułu był nasz Raport "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce w 2020 roku".

O tym, jak było w pierwszym półroczu roku 2020, możecie przeczytać w naszym raporcie, do którego Was serdecznie odsyłamy TUTAJ. Tam znajdziecie dużą dawkę wiedzy i odpowiedzi na takie pytania, jak np. ile szkoleń i konferencji odbyło się od stycznia do czerwca, jaki był średni przychód z organizacji szkolenia i konferencji, czy spadły przychody hotelarzom, ile wydarzeń odwołano, a ile przeniesiono na inny termin. 

Autorka artykułu "Rynek konferencyjny 2020 r. - problemy branży. Jaki będzie rok 2021?" Paulina Lubieniecka pisze swój artykuł w listopadzie, czyli już prawie pod koniec kolejnego półrocza. Może więc porównać wiele danych i przypuszczeń z aktualnymi realiami. 

W artykule na blogu PromocjaHotelu.pl znajdziemy też kilka ciekawych pomysłów na to, co obiekty mogą zrobić, by nie świecić pustkami - jak wykorzystać swoje wnętrza w bardziej nietuzinkowy sposób. Przeczytamy również o tym, czy warto inwestować w streaming i czy wydarzenia hybrydowe zdominują rynek konferencyjny. 

Zapraszamy do artykułu "Rynek konferencyjny 2020 r. - problemy branży. Jaki będzie rok 2021?".