Największe wydarzenie marketingowe nadchodzącej jesieni

Największe wydarzenie marketingowe nadchodzącej jesieni
Wybitni eksperci, wysokiej jakości content, 18 prezentacji dotyczących e-marketingu. To największe tego typu wydarzenie w Polsce. Druga edycja Konferencji I ♥ Marketing, która odbędzie się 25 października w Multikinie w Złotych Tarasach. Wydarzenie skupi 800 marketerów z całej Polski.

Już po raz drugi firma consultingowa MaxRoy.com,, która szkoli z zakresu szeroko pojętego marketingu w nowych mediach, a także prowadzi jeden z poczytniejszych serwisów branżowych sprawnymarketing.pl , zorganizuje konferencję I ♥ Marketing. Zeszłoroczne wydarzenie odniosło ogromny sukces, dzięki czemu konferencja będzie organizowana cyklicznie.

Na tegorocznej edycji nie zabraknie merytorycznej i aktualnej dawki wiedzy. Każdy z 18-tu prelegentów, w 20-minutowej prezentacji, przedstawi najnowsze trendy z zakresu marketingu internetowego. Konferencja jest w całości zgrywalizowana, co oznacza, że wynagrodzenie trenerów będzie zależało od oceny ich prezentacji, której dokonają uczestnicy. Wśród prelegentów znajdą się osoby znane w branży – m. in. Ks. Jacek Stryczek, Paweł Tkaczyk, Monika Czaplicka. Wydarzenie jest skierowane do marketerów z małych i dużych przedsiębiorstw. Organizatorzy zapowiadają, że treści będą omawiane na przykładach działań stosowanych przez polskie przedsiębiorstwa. Konferencja I ♥ Marketing będzie dobrą okazją do networkingu ze specjalistami z branży z całego kraju. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

INFORMACJA PRASOWA