Nagroda MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue Unique ląduje w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim!

Nagroda MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue Unique ląduje w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim!
Miło nam poinformować, że nasz partner biznesowy, Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie MP Power Awards 2016. Okazał się najlepszym obiektem w kategorii Value, w której walczyło wielu znanych graczy, m.in. hotele i obiekty konferencyjne z całej Polski.

Jury konkursu doceniło eventowy potencjał Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim i dostrzegło jego atrakcyjność i unikatowość w skali krajowej i europejskiej. Jurorzy wzięli również pod uwagę możliwości obiektów pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, rozwiązania dedykowane branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

„Dla osób, które zajmują się na co dzień organizują eventów zdobycie przez Zamek Biskupi nagrody „MP Power Awards 2016” jest formą rekomendacji naszego obiektu. Jest nam ogromnie miło, ponieważ kapituła konkursu „MP Power Awards” to osoby z olbrzymim doświadczeniem w branży MICE, których nie możemy zawieść po tej wygranej.  Tym bardziej jest nam miło, że w tak krótkim czasie od otwarcia hotelu udało nam się udokumentować nasz profesjonalizm posiadając już na swoim koncie sporą kolekcję nagród, nominacji i wyróżnień. Nagroda MP Power Awards dla Zamku oczywiście pomaga, ale jednocześnie podnosi bardzo wysoko poprzeczkę" - mówił Artur Trukawiński, Cluster General Manager, Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi.

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, podczas którego wyróżniane są wyjątkowe osobistości i eksperci z branży, a także miejsca sprzyjające organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Zwycięzców wybiera jury złożone z przedstawicieli branży eventowej, agencji eventowych, stowarzyszeń branżowych oraz organizatora.

INFORMACJA PRASOWA