My się sytuacji kryzysowej nie boimy, czyli Kongres Profesjonalistów Public Relations 2017 w Rzeszowie

My się sytuacji kryzysowej nie boimy, czyli Kongres Profesjonalistów Public Relations 2017 w Rzeszowie
Sytuacje kryzysowe to problem wielu firm. Właściwie można powiedzieć, że wszystkich firm, bo prędzej czy później, do jakiejś sytuacji kryzysowej w przedsiębiorstwie dojdzie - mniejszej lub większej. Można jedynie nauczyć się łagodzić ten niemiły proces i wyciągać wnioski na przyszłość.

Podczas tegorocznego Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2017 w Rzeszowie, zgromadzeni praktycy z branży public relations i rzeczni prasowi spróbują odpowiedzieć na nurtujące pytania i opowiedzą o swoich sprawdzonych sposobach łagodzenia takich sytuacji. Wiele lat doświadczenia w branży pozwala im swobodnie opowiadać o swoich błędach z przeszłości i radach na przyszłość.

Kongres Profesjonalistów RP przyciągnął wiele znanych nazwisk

Swoje wystąpienie podczas wydarzenia będzie miał czterokrotny mistrz olimpijski i wieloletni organizator imprez sportowych - Robert Korzeniowski. Oprócz niego wystąpi m.in. Dyrektor Marketingu i Komunikacji LOTOS SA Adam Burak i Communications Manager w firmie UBER Ilona Grzywińska.

Podczas kongresu organizowane są również warsztaty praktyczne i debata oksfordzka.

Patronat medialny: salebiznesowe.pl, mojekonferencje.pl, AdMonkey, Polska Agencja Artykułów Promocyjnych, miejscakonferencyjne.pl i wiele innych.

Sponsorem jest Press Service Monitoring Mediów, organizatorem Ideo i Newsline, a partnerem merytorycznym Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

INFORMACJA PRASOWA