MT Polska gospodarzem targów Beauty Forum & Spa

MT Polska gospodarzem targów Beauty Forum & Spa

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska będzie gospodarzem nowej jesiennej imprezy dla branży kosmetycznej, targów Beauty Forum & Spa. Już we wrześniu profesjonaliści z branży kosmetyki klasycznej i paznokciowej oraz specjaliści z sektora Spa & Wellness będą mogli zapoznać się z najciekawszymi propozycjami produktów i usług dostępnych na rynku w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Wystawom targowym będą też towarzyszyć liczne szkolenia branżowe, konkursy i pokazy. Beauty Forum & Spa odbędą się w dniach 18-19 września br. w MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Organizatorem targów jest wydawnictwo Health and Beauty Media.

- Beaty Forum & Spa to wydarzenie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej na dużą skalę. Targi wywodzą się z jesiennej imprezy NailPro Show, która związana była z biznesem paznokciowym. W wyniku dynamicznego rozwoju branży kosmetycznej organizatorzy rozszerzyli ofertę wydarzenia o kolejne tematy z zakresu kosmetologii oraz Spa i Wellness. Tym bardziej cieszy fakt, że tak rozbudowana impreza w nowej formule będzie odbywała się właśnie w MT Polska. W tym roku mieliśmy już przyjemność gościć w naszym centrum przedstawicieli branży kosmetycznej podczas marcowego Beauty Forum, organizowanego przez Health and Beauty Media. Decyzja, by po raz kolejny zorganizować targi w naszej hali, potwierdza wysoką jakość naszych usług oraz szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych MT Polska - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Na targach Beauty Forum & Spa wystawcy będą prezentować swoje oferty w trzech sektorach tematycznych. Sektor Kosmetyka poświęcony będzie propozycjom związanym z szeroko pojętą kosmetyką profesjonalną. Z kolei osoby zainteresowane kwestiami fitness, opalania i Spa będą mogły zapoznać się z ofertą produktów i usług bezpośrednio u wystawców w sektorze Wellness i Spa. W części Strefa Relaksu firmy będą prezentowały rozmaite techniki masażu oraz szereg zabiegów wellness i spa. Na targach nie zabraknie również ciekawych propozycji dla przedstawicieli biznesu paznokciowego. Tej tematyce poświęcony zostanie sektor Stopy i Paznokcie, w którym przedstawione zostaną m. in. innowacyjne produkty pielęgnacyjne.

Bogatej ofercie wystawców na targach Beauty Forum & Spa towarzyszyć będą liczne szkolenia i wykłady. Zaplanowany jest I Kongres Wellness & Spa organizowany we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem SPA & Wellness. Ponadto, odbędzie się również II Forum Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp i Podologii oraz Forum Kosmetyczne. Dodatkowymi atrakcjami dla wystawców i zwiedzających będą konkursy m.in. dla  ośrodków spa i instytutów daySpa w konkursie „wSPAniałe miejsce na mapie urody”, pokazy w ramach MASTER SHOW, podczas których uznani specjaliści będą prezentować nowe techniki pracy i zdobienia paznokci oraz  walka o mistrzostwa  NailArt Trophy.

Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56C jest oddalone 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek, ale do centrum można również dojechać komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.