MPI Poland zaprasza na Autumn Meeting 2012

MPI Poland zaprasza na Autumn Meeting 2012
Już w najbliższy czwartek 4 października w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum odbędzie się jesienna konferencja MPI Poland Club poświęcona bezpieczeństwu organizowanych eventów. Teoretycy i praktycy porusza najważniejsze aspekty prawne i logistyczne, a zleceniodawcy i organizatorzy będą mówić o bezpieczeństwie z własnej zawodowej perspektywy. Konferencja o charakterze przede wszystkim praktyczno-warsztatowym będzie dla uczestników okazją do znalezienia rozwiązań niezbędnych podczas przygotowywania bezpiecznego eventu.

Jakie pytania musi zadać sobie klient, organizator i podwykonawcy zanim przystąpią do organizacji wydarzenia? Czy przygotowując event wiemy, czym naprawdę jest bezpieczeństwo i jakie konsekwencje możemy ponieść, jeżeli nie będziemy przestrzegać przewidzianych prawem procedur? Czy każde ubezpieczenie nas chroni? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy na spotkaniu MPI Poland.

O praktycznych zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy będzie mówił Mateusz Gorzkiewicz specjalista ds. Bezpieczeństwa pożarowego i szkoleniowiec. Z kolei Magdalena Vielhaber OEM Marketing Activation Manager w firmie Castrol przedstawi politykę korporacji w zakresie bezpieczeństwa i wynikające stąd wymagania wobec wykonawców i podwykonawców eventów. O aspektach prawnych działalności turystycznej będzie mówił dr Piotr Cybula pracownik naukowy, radca prawny, członek International Forum of Travel and Tourism Advocates. Wystąpienia ekspertów zamknie Artur Potocki z firmy brokerskiej Link Brokers, który lat pomaga jak najkorzystniej ubezpieczać firmy turystyczne. Przedstawi on zasady działania gwarancji ubezpieczeniowych obowiązujących w turystyce, dostępne formy zabezpieczeń finansowych oraz zakres działania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

W czasie praktycznych warsztatów uczestnicy będą mogli przedyskutować ze specjalistami problemy bezpieczeństwa organizowanych przez siebie imprez i podzielić się własnymi doświadczeniami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. O możliwości zarejestrowania się decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja pod adresem http://mpi.conrego.pl/. Sponsorem spotkania jest sieć hoteli Radisson Blu oferująca nowy koncept konferencyjny eXperience meetings by Radisson Blu.

Informacja prasowa