Motoryzacyjne legendy na Targach Auto Nostalgia.

Motoryzacyjne legendy na Targach Auto Nostalgia.
W warszawskim Centrum MT Polska po raz kolejny odbędą się Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2013. Przez dwa dni miłośnicy starej motoryzacji będą mogli z bliska obejrzeć wiele unikatowych modeli klasycznych samochodów, a także polskie i zagraniczne motocykle. Szczególną atrakcją tegorocznej edycji będzie replika legendarnego auta polskiej konstrukcji – CWS T-1 Torpedo, produkowanego w latach 1927-1931. Targi Auto Nostalgia 2013 odbędą się w dniach 11-12 maja przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem imprezy jest firma Classic Media.

- W najbliższy weekend w Centrum MT Polska na zwiedzających czekać będzie magiczny, motoryzacyjny świat z dawnych lat. Przeglądając fascynujące egzemplarze pojazdów niejednemu pasjonatowi klasycznych aut z pewnością zakręci się łezka w oku. Dla nas Auto Nostalgia to wyjątkowe wydarzenie z jeszcze jednego względu. Impreza ta od początku organizowana jest w naszym centrum i znów będziemy mogli gościć w MT Polska fanów starej motoryzacji – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska.

Na uczestników Auto Nostalgii przez dwa dni czekać będą kultowe pojazdy znanych marek, samochody z czasów PRL, a także motoryzacyjne legendy polskiego sportu. W Centrum MT Polska pojawią się również amerykańskie krążowniki szos, a także polskie i zagraniczne motocykle. Obok fascynujących oldtimerów nie zabraknie produktów i usług dla klasycznych aut. Do współpracy zapraszani są bowiem producenci i dystrybutorzy części i akcesoriów motoryzacyjnych, warsztaty i firmy zajmujące się renowacją samochodów czy oferujące specjalistyczne usługi.

Targi Auto Nostalgia odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, oddalonym 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem – przy obiekcie znajduje się parking na 1500 miejsc oraz stały postój taksówek. W sąsiedztwie kursuje też 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a także pociągi Kolei Mazowieckich i SKM ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.

***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe. Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowych imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.


INFORMACJA PRASOWA