Mój Start Up nowy projekt o rozwoju biznesu

Mój Start Up nowy projekt o rozwoju biznesu
15 marca w Warszawie ruszają warsztaty Mój Start Up, pierwsze tego typu warsztaty w całości poświęcone praktycznym narzędziom rozwoju biznesu. Najlepsi, starannie wyselekcjonowani mówcy , opowiedzą o organizacji wydarzeń i o tym jak osiągnąć efektowny Start Up w branży.

Projekt adresowanych jest do wszystkich myślących o założeniu własnej agencji eventowej, pracowników firm i korporacji odpowiedzialnych za realizację eventów. To projekt również dla osób, które maja już doświadczenie branży, ale chcą zdobyć nowe kompetencje i umiejętności.

Mój Start Up to absolutna nowość na polskim rynku. To jedyne takie warsztaty które w całości poprowadzą starannie wyselekcjonowani biznesmeni i praktycy. Wśród nich wystąpi m.in. Andrzej Bagniuk – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej od 2000 r związany z agencja Andrius Events.

Podczas kursu omówione zostaną m.in. kwestie prawne w agencji eventowej (podstawy, pozwolenia, wymagania, ograniczenia), trendy w branży i specyfika działania agencji. Uczestnicy dowiedzą się jaki jest i jak pracuje event manager, kto jest klientem agencji, poznają wybrane modele rozwoju agencji eventowej i znaczenie realiów rynkowych.

Patronem medialnym warsztatów Mój Start UP jest serwis SaleBiznesowe.pl Więcej informacji o warsztatach dostępne pod adresem http://agencjaeventowa.puremind.pl

***
O Andrius Events.

Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji wydarzeń, promocji i doradztwie dla obiektów eventowych, świadczy też usługi jako podwykonawca, specjalizacja – Wieczory tematyczne. Na przełomie marca i kwietnia 2008 roku wprowadza na rynek pierwszy w Polsce, portal branżowy EventMapa.pl.

INFORMACJA PRASOWA