Modernizacja Hoteli ibis trwa

Modernizacja Hoteli ibis trwa

Hotel ibis Poznań Centrum to kolejny obiekt tej marki, który został poddany kompleksowej modernizacji swoich wnętrz ogólnodostępnych oraz przestrzeni gastronomicznej. Zmiany wystroju i aranżacji hoteli odbywają się w ramach nowej strategii sieci, której celem jest nowoczesna odnowa wszystkich jej hoteli.

Ibis Poznań Centrum to już piąty hotel marki, który został poddany renowacji. Wcześniej odnowione zostały trzy obiekty sieci ibis w Warszawie i jeden w Krakowie. Modernizacje dokonywane są w oparciu o nowoczesne pomysły designerskie Avanzi oraz ibis kitchen.

Przestrzeń ogólnodostępna hotelu ibis Poznań Centrum otrzymała zupełnie nowy design. W wystroju zastosowano przede wszystkim jasne barwy, prosty, miejski styl i drewniane wykończenia. Takie połączenie nadaje recepcji oraz lobby nieformalnego charakteru i sprawia, że powierzchnie te stały się bardziej przyjazne dla gości. Na uwagę zasługuje również nowa recepcja, która została wyposażona w nowoczesne panele, wyświetlające bieżące informacje np. o pogodzie czy hotelowych aktualnościach.

Z kolei w ramach projektu ibis kitchen, nowego wyrazu nabrała również przestrzeń gastronomiczna ibis Poznań Centrum. Stylowa aranżacja utrzymana w bieli, czerni i czerwieni nadała temu miejscu nowoczesnego wyglądu, a drewniane akcenty zapewniły niezobowiązującą, miłą atmosferę. Całość idealnie łączy się z miejskim, codziennym stylem lobby i recepcji.

Celem renowacji ibis Poznań Centrum było nadanie hotelowi przyjaznego, niezobowiązującego klimatu, dzięki któremu każdy poczuje się tu jak u siebie. Jeśli jesteście Państwo ciekawi efektów, serdecznie zapraszamy do pobytu w poznańskim obiekcie marki ibis, a także w innych odrestaurowanych hotelach sieci.

INFORMACJA PRASOWA