Międzynarodowe Targi RetailShow 2014

Międzynarodowe Targi RetailShow 2014

W dniach 19-20 listopada br. już po raz piąty w warszawskim Centrum Expo XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow. Uczestnicy, w ich trakcie, będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą branży usług dla handlu, zobaczyć modelowy sklep, wybudowany specjalnie na tę okazję oraz poznać zwycięzców w konkursie „Innowacje Roku 2014”.

Targi RetailShow to najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w tej części Europy. Dzięki niemu przedsiębiorcy oraz wystawcy będą mogli poznać najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla lokali handlowych, a także zdobyć informacje o z najnowszych trendach w dziedzinie aranżacji wnętrz sklepów i innych palcówek usługowych. Jest to również doskonała okazja na wymianę doświadczeń zawodowych oraz znalezienia praktycznego rozwiązania technologicznego lub aranżacyjnego dla własnej przestrzeni handlowej.

Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi możliwościami rozwoju branży handlowej od wyposażenia wnętrz, mebli, odpowiedniej aranżacji oświetlenia po ciekawe rozwiązania techniczne w dziedzinie, wag, kas fiskalnych, czytników cen, systemów kontroli dostępu czy obsługi płatności. Ponadto zaprezentowane zostaną liczne oprogramowania informatyczne dla sklepów i innych placówek handlowych. Będzie można również poznać tajniki aroma- czy audiomarketingu oraz merchandisingu. Całość zwieńczy bogata oferta różnego typu sklepowego wyposażenia wnętrz od wózków sklepowych, przez boksy kasowe, aż po nowoczesne systemy klimatyzacyjne lub parkingowe.

Ciekawą atrakcją tegorocznych targów będzie modelowy sklep o powierzchni 200 m kw., w którym uczestnicy będą mogli zobaczyć proponowane rozwiązania usługowe w praktyce. W specjalnie stworzonym obiekcie zaprezentowane zostaną takie usługi jak samoobsługowe punkty kawowe, regały systemowe, punkty dystrybucji paczek czy kart podarunkowych. Przedstawione zostaną również nowoczesne systemy ważące, fiskalne, płatności czy też systemy zabezpieczeń i analizy ruchu. Uczestnicy będą mogli również zapoznać się z profesjonalnymi rozwiązaniami z dziedziny sklepowych aranżacji wnętrz.

Zwieńczeniem atrakcji oferowanych na Targach RetailShow będzie rozstrzygnięcie konkursu „Innowacje Roku 2014”. Na plebiscyt ten składa się 11 kategorii. Są to m.in. systemy i technologie IT, kasy fiskalne i wagi, programy lojalnościowe czy ochrona i systemy zabezpieczeń. Nagrodą w konkursie będzie możliwość posługiwania się logo „Innowacja Roku 2014”, a także prezentacja zwycięskiego produktu na Retail Innovations Theatre.

INFORMACJA PRASOWA