Meeting Planerzy wybrali najlepsze hotele konferencyjne

Meeting Planerzy wybrali najlepsze hotele konferencyjne

Portal MeetingPlanner.pl to organizator badania, które wyłoniło najlepiej oceniane hotele konferencyjne. Wyniki zostały ogłoszone podczas warsztatów, które odbyły się 1 października 2010 r. w Centrum MT Polska, pod nazwą „Hotele versus meeting plannerzy. Współpraca gwarancją sukcesu”. Badanie zatytułowano „100 Meeting Plannerów ocenia 100 Meeting Hoteli (Badanie 100x100)”.


Organizatorzy wydarzeń firmowych szukając najlepszych hoteli konferencyjnych korzystali z własnych doświadczeń. Podczas trzymiesięcznego badania udało im się zebrać ponad 200 ocen. Kryteria, które okazały się kluczowe podczas oceniania to: współpraca z klientem, stosunek ceny do jakości, standard, wyżywienie, obsługa. Na podstawie rankingu została wyłoniona lista 20 hoteli, najlepiej spełniających oczekiwania Meeting Plannerów.


Pierwsze miejsce w rankingu zdobył Hotel Spa Dr Irena Eris - Wzgórza Dylewskie. Za nim uplasowała się Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPA oraz Warsaw Marriott Hotel. W zamian za rzetelne oceny obiektów konferencyjnych nagrodzono voucherami na weekend w hotelach konferencyjnych w Polsce trzech meeting plannerów.

 - Badanie będzie kontynuowane. Wartości jego wynikom dodaje to, że hotele zostały wybrane wyłącznie przez zarejestrowanych meeting plannerów, którzy korzystali z własnych doświadczeń. Wyróżnienia MP Recommended będziemy przyznawać raz w roku, ale ranking najbardziej polecanych Meeting Hoteli zmienia się codziennie wraz z nowymi, dodawanymi ocenami - powiedział Piotr Cieślak z portalu MeetingPlanner.pl.


Źródło: e-hotelarz.pl