Meet & Connect - nowa oferta konferencyjna The Bridge Wrocław McGallery!

Meet & Connect - nowa oferta konferencyjna The Bridge Wrocław McGallery!

The Bridge McGallery Wrocław to elegancka i luksusowa przestrzeń idealna na organizację eventów. W czterech nowoczesnych salach nie zabraknie nowoczesnych sprzętów i miejsca dla nawet 400 Gości. Dodatkowym atutem jest nowa, korzystna oferta konferencyjna, która oferuje nieograniczone możliwości organizatorom wydarzeń. 

Program ALL Meeting Planner to strategia, która pozwala zdobywać punkty za każdy zorganizowany event. Członkowie planu zdobywają 1 punkt Reward za każde 2 Euro wydane na organizację swojego wydarzenia w jednym z hoteli All Accor, które następnie mogą wymieniać na ciekawe nagrody. 

W nowej ofercie The Bridge McGallery Wrocław istnieje możliwość pomnożenia zdobytych punktów! Wystarczy zarezerwować wydarzenie do 31 marca 2023 roku. Za każde zrealizowane wydarzenie w styczniu punkty podwoją się, a w lutym i marcu naliczą się potrójnie. Dodatkowo w styczniu dla wszystkich pobytów grupowych powyżej 10 pokoi The Bridge proponuje specjalną cenę noclegów, już od 450 PLN/dobę. 

Jaki wykorzystać zdobyte punkty? Organizatorzy mogą dzięki nim opłacić przyszłe wydarzenia. Możliwe jest również wykorzystanie ich na kolejny pobyt w eleganckich hotelach lub nabycie biletów na koncerty i wydarzenia sportowe. 

Więcej o ofercie Meet&Connect dowiecie się na stronie internetowej www.thebridgewroclaw.pl