Mazurkas Catering 360° obsługuje najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Europie Centralnej

Mazurkas Catering 360° obsługuje najważniejsze wydarzenie gospodarcze  w Europie Centralnej
W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dobiega końca ósma edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC), organizowanego przez PTWP Event Center Sp. z o.o. Za obsługę cateringową najważniejszego wydarzenia gospodarczego w Europie Centralnej jest firma Mazurkas Catering 360°.

Przez 3 dni trwania kongresu firma obsłuży gości w strefie Premium i VIP, podczas przerw kawowych, lunchów w formie bufetowej, a także podczas uroczystych kolacji i bankietów, jak również w specjalnie zbudowanej restauracji przygotowanej na wydanie 3 000 posiłków dziennie. Dodatkowo Mazurkas Catering 360° zapewnia catering na ośmiu stoiskach wystawców kongresu, dla łącznej liczby ponad 550 osób. Wydarzenie obsługuje 100 kelnerów i 20 kucharzy oraz blisko 40 osób załogi odpowiedzialnej za logistykę, transport i inne obszary realizacyjne.

W imprezie bierze udział blisko 8 tys. gości - reprezentantów świata biznesu, nauki, polityki i mediów z krajów europejskich, a także Azji i Afryki. Podczas trzydniowego kongresu, wśród blisko stu debat i dyskusji, zaplanowane zostały m.in. fora współpracy gospodarczej: Afryka-Europa Centralna i Europa-Chiny, a także spotkania gospodarcze: Polska-Kraje Półwyspu Arabskiego, Indie-Europa Centralna i - po raz pierwszy na kongresie - Polska-Japonia.

Foto: European Economic Congress i Mazurkas Catering 360

INFORMACJA PRASOWA