Marzena Kijak nową dyrektor generalną Radisson Blu Hotel w Gdańsku

Marzena Kijak nową dyrektor generalną Radisson Blu Hotel w Gdańsku

Marzena Kijak została nową dyrektor generalną Radisson Blu Hotel w Gdańsku. Stanowisko to objęła w październiku. 

Pani Marzena posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Zdobywała je na różnych szczeblach kariery w różnych obiektach. Zaczynała w 1999 roku jako recepcjonistka w warszawskim Sheratonie. Z marką tą związana była aż 12 lat. Później została dyrektor sprzedaży w sieci Hilton, z którą związana była 7 lat. W 2013 r. została objęła stanowisko dyrektor generalnej. W 2017 roku otwierała Hampton by Hilton Gdańsk Old Town. 

Z Grupą Radisson Hotel Group związana jest już od kilku lat. Początek tej współpracy miał miejsce, gdy p. Marzena wprowadzała w 2019 roku na rynek największy hotel w Trójmieście - Radisson Hotel & Suites Gdańsk - którego została dyrektorem. 

Radisson Blu Hotel w Gdańsku zlokalizowany jest w historycznym budynku, na Trakcie Królewskim. W swojej ofercie posiada 145 pokoi, bar, restaurację Brasserie Verres En Vers oraz spa. Gdański Radisson Blu to jeden z najstarszych i najpiękniejszych hoteli 5 gwiazdkowych w Polsce. Od października jego dyrektorem generalnym jest Marzena Kijak. Gratulujemy!

INFORMACJA PRASOWA