Marcin Kania Dyrektorem Gastronomii Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

Marcin Kania Dyrektorem Gastronomii Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.
Związany od 10 lat z branżą gastronomiczną Marcin Kania swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu obszarach. Pracował już jako Kierownik Gastronomii, Kierownik Restauracji czy Kierownik Zmiany we francuskim hotelu Château De La Treyne Relais & Châteaux oraz w warszawskich hotelach Polonia Palace, Westin, Sheraton i InterContinental.

Przez ostatnie dwa lata pracował dla firmy Avantia Properties jako Operations Manager Endorfina Foksal. Odpowiadał za przygotowywanie i sprzedaż ofert na eventy i kompleksowe zarządzanie personelem managerskim obiektu, a także brał aktywny udział w ustalaniu i realizacji strategii ich rozwoju oraz tworzeniu nowych produktów sprzedażowych.

Jako Dyrektor Gastronomii Mazurkas Catering 360° oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel będzie uczestniczył w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy w obszarze działalności cateringowej w branży MICE. Do jego obowiązków będzie należało m.in. zarządzanie zespołem obsługującym realizacje cateringowe oraz wydarzenia odbywające się w MCC Mazurkas, budowanie relacji z dostawcami oraz optymalizacja polityki zakupowej firmy.

INFORMACJA PRASOWA