Luksusowy hotel dla... kotów

Luksusowy hotel dla... kotów

Luksusowe apartamenty w różnych stylach, specjalnie dobrane menu, własny park rozrywki i spa, w którym można się wspaniale zrelaksować. Masz ochotę tam pojechać? Niestety – ewentualnie możesz wysłać tam swojego… kota.

Z koncepcji hotelu dla zwierząt śmiać mogą się jedynie ci, którzy nigdy nie stali przed koniecznością zostawienia zwierzaka samego z powodu wakacyjnego wyjazdu.

Każdy właściciel kota wie jednak, że te interesujące czworonogi mają swoje zdanie i bywają wybredne. Na przeciw wysokim wymaganiom puchatym domownikom wychodzi więc specjalny, ultraeksluzywny hotel w Wielkiej Brytanii.

Longcroft Luxury Cat Hotel w Welwyn Garden City w hrabstwie Hertfordshire we wschodniej Anglii posiada sześć przepięknych apartamentów – każdy w innym stylu. Zgodnie z preferencjami, nasz Puszek czy Mruczek może zatrzymać się m.in. w „Apartamencie Jesiennym”, „Apartamencie Bonsai” lub „Apartamencie Stokrotkowym”.

Tam dostanie wyszukane dania serwowane na chińskiej porcelanie i napije się natlenowanej wody z – a jakże – porcelanowej fontanny.

Koty nie będą narzekały także na menu – tutaj mamy dwie opcje. Możemy zamówić normalne menu (np. Sheba, Pro Plan), albo wybrać możliwość droższą. „A La Cat Menu” zawiera takie dania jak „pomidorowa tuńczykowa niespodzianka”, „włoskie smakołyki”, „5-gwiazdkowe kuleczki z kurzych wątróbek”.

Ile kosztuje taka przyjemność? Za dobę w tym przybytku trzeba zapłacić od 15 do 19 funtów – w zależności od wielkości apartamentu. W tych wyjątkowo dużych pokojach rodzinnych, można także umieścić kilka kotów.

To jeszcze nie koniec rozrywek. Można zamówić usługę „Pocztówka od twojego zwierzaczka”, by trzy razy w ciągu tygodnia otrzymać wiadomość o tym, jak dobrze bawi się twój kot (oczywiście wraz z jego zdjęciami dokumentującymi pobyt).

Czym byłby hotel bez salonu piękności? Tu koty mogą wyczyścić sobie uszy, oczy, zostać umyte, uczesane, mieć zrobiony pedicure i zrelaksować się podczas masażu.

Źródło: e-hotelarz.pl