Łódzki MediaHUB z nowym najemcą

Łódzki MediaHUB z nowym najemcą
Wkrótce obok firmy Bluerank, Operatora Infrastrukturalnego – spółki Infratel oraz Grupy TOYA pojawi się nowy najemca MediaHUB w Łodzi. Międzynarodowa firma Seamless – jeden z czołowych dostawców rozwiązań płatniczych wykorzystujących telefony komórkowe, zajmie całą kondygnacje ósmego piętra biurowca.

Seamless na polski rynek wszedł z początkiem roku, działająca w ponad 30 krajach na świcie firma w Polsce na swoją siedzibę wybrała Łódź.

Oferta MediaHUB spełniła nasze oczekiwania. Atutem była możliwość wynajęcia całego piętra z widokiem na panoramę miasta. Na wybór lokalizacji wpływ miało także sąsiedztwo hotelu DoubleTree by Hilton Łódź z imponującym obiektem konferencyjnym, umożliwiające wizyty naszych współpracowników z innych oddziałów – mówi Radosław Kozłowski, członek zarządu Seamless Poland Sp. z o.o.

Nadal trwa proces komercjalizacji obiektu. W tym momencie biurowiec jest wynajęty prawie w 50%, prowadzimy kolejne rozmowy. Część firm, która zdecydowała się ulokować swoje siedziby w MediaHUB, właśnie się przeprowadza – dodaje Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, odpowiedzialna za komercjalizację budynku.

W ofercie najmu, oprócz powierzchni biurowych o wysokich standardach, znajduje się również bezpłatny węzeł internetowy i możliwość aranżacji biura Nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany jest w centrum przy głównej trasie i obwodnicy. Na powierzchni liczącej blisko 4 000 m2 znajdują się przede wszystkim biura firm z branży kreatywnej i nowych technologii. Obiekt jest częścią kompleksu znajdującego się przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi, powstałego w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. W skład zespołu wchodzą m.in. pierwszy w Polsce hotel DoubleTree by Hilton, Klub Koncertowy Wytwórnia oraz Kino 3D. Głównym inwestorem MediaHUB jest Grupa TOYA.

INFORMACJA PRASOWA