Letnia oferta biznesowa z rabatem 15 % na wynajem sal w saleMordor.pl

Letnia oferta biznesowa z rabatem 15 % na wynajem sal w saleMordor.pl

Znajdujące się w biznesowej części Mokotowa saleMordor.pl przygotowały coś ekstra dla warszawskich przedsiębiorców i organizatorów spotkań biznesowych z całego kraju! Osoby, które planują organizację spotkania biznesowego w lipcu lub sierpniu, mogą skorzystać ze specjalnej 15% zniżki na wszystkie rezerwacje sal - zarówno godzinowe, jak i całodniowe. By skorzystać z wakacyjnej oferty, wystarczy podać hasło "LATO".

saleMordor.pl jak sama nazwa wskazuje, znajdują się w warszawskim Mordorze, czyli najpopularniejszej biznesowej części Warszawy. To właśnie tutaj swoje siedziby mają największe polskie i międzynarodowe firmy. Nic więc dziwnego, że w tej części miasta jest duże zapotrzebowanie na sale szkoleniowe, w których odbywają się różnego rodzaju szkolenia i inne spotkania biznesowe.

saleMordor.pl znajdują się na terenie budynku MODUO przy ulicy Cybernetyki 4A, w pobliżu biurowca New City. Oferta obejmuje jedną salę szkoleniową przeznaczoną na wydarzenia do 12 osób oraz jedną salę spotkań, która doskonale sprawdzi się na kameralne narady w małym gronie osób lub podczas rozmów kwalifikacyjnych. Nowoczesne wnętrza, wysokiej klasy sprzęt i prestiżowa lokalizacja sprawiają, że to warszawskie centrum szkoleniowe zyskuje coraz więcej przychylnych opinii. Z miesiąca na miesiąc przybywa również zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do tego obiektu.


W tym samym budynku, w którym mieszczą się saleMordor.pl, znajduje się również klimatyczna kawiarnia Filiżanka Cafe, w której można udać się na chwilę odpoczynku, a także na firmowy lunch, bowiem w ofercie lokalu znajdziemy nie tylko desery i kawę, ale także pierogi, zupy i smaczne przekąski.

Korzystając z oferty centrum szkoleniowego saleMordor.pl, wynajmujący sale mają do dyspozycji m.in. projektor, telewizor, szybki internet bezprzewodowy, flipchart z wyposażeniem, duży stół i bardzo wygodne fotele obrotowe, które są szczególnie ważne podczas wielogodzinnych spotkań biznesowych. Niewątpliwym atutem jest też profesjonalna obsługa, która chętnie pomoże i doradzi w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości.


Chyba nie musimy Was dalej namawiać na skorzystanie z usług centrum szkoleniowego saleMordor.pl, prawda?

Dla tych ciągle jeszcze niezdecydowanych, przypominamy o specjalnej letniej promocji, która sprawi, że oferta centrum będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, czyli o zniżce 15 % na wynajem sal w lipcu i sierpniu. Hasło: LATO!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.salemordor.pl/

A także do bezpośredniego kontaktu:

e-mail: [email protected]

tel. 794 930 124