Lato z gwiazdami w Hotelu Magellan ***

Lato z gwiazdami w Hotelu Magellan ***
Tegoroczne lato w Hotelu Magellan *** pełne było znakomitych gości, zarówno prywatnych jak i tych z pierwszych stron gazet. W kontekście podjętych wraz z początkiem br. wzmożonych działań PR oraz promocyjnych, na efekty w postaci większego zainteresowania usługami hotelowymi nie trzeba było długo czekać. W okresie wakacyjnym Hotel Magellan*** stał się popularną bazą noclegową i wypoczynkową dla wielu znanych osobistości.

Znani i lubiani coraz częściej odwiedzają i odpoczywają w Hotelu MAGELLAN, hotelu należącym do Grupy Hotelowej MOLO. Podczas mijających wakacji Hotel MAGELLAN miał przyjemność gościć między innymi Justynę Steczkowską z rodziną, czy Grażynę Szapołowską, która wraz z Krzysztofem Kamińskim wystawiała przedstawienie „Salome" w pobliskiej Stadninie Ogierów w Bogusławicach.

Pracę z odpoczynkiem w Hotelu MAGELLAN połączyła również ekipa serialu Komisarz REX z reżyserem Sławomirem Jóźwikiem, Magdaleną Walach i Jakubem Wesołowskim na czele. Jeden z odcinków serialu, który już niebawem będzie emitowany w TVP był nagrywany nad Zalewem Sulejowskim, nad którym leży Hotel MAGELLAN.

Gościem hotelu był również choreograf Agustin Egurrola.

Pomimo rosnącego zainteresowania naszymi usługami hotelowymi, dla nas wciąż każdy gość jest jednakowo ważny - mówi Ewa Wasilewska, Specjalista ds. Zarządzania Produktem Hotelu Magellan*** - W swej ofercie mamy zarówno propozycje dla klientów biznesowych jak i prywatnych. W okresie letnim każdego roku przygotowujemy szczególnie wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Ważnym elementem oferty hotelu jest gratisowy nocleg dla dzieci do 6 roku życia, dla których w trakcie wakacji w ciągu dnia organizowane są zajęcia z animatorem. W tym czasie dorośli mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich atrakcji, w tym pokazów wizażu, lekcji salsy, pakietów Wellness & SPA, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród Pań, a także wybrać się na przejażdżkę quadami, zagrać w piłkę nożną, a nawet zrobić kurs na sternika żaglówki, co przyciąga głównie Panów.

Świetna zabawa, wakacyjna atmosfera, relaks - wszystko co najcenniejsze dla pełnego wypoczynku jest na wyciagnięcie ręki. W hotelu Magellan każdy gość znajdzie coś dla siebie, nie tylko w okresie wakacyjnym. Hotel Magellan zachęca do odwiedzin przez cały rok.

INFORMACJA PRASOWA