Lato w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie

Lato w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie

Wszystkich tych, którzy nie mogą doczekać się lata i są przygnębieni szarością za oknem, z pewnością rozchmurzy wiadomość o zbliżających się dwudziestych Targach Turystyki i Wypoczynku Lato 2015, które będą miały miejsce w dniach 17-19 kwietnia 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Najlepszym sposobem na poprawę humoru w krótkie, zimowe dni jest planowanie letnich wyjazdów, wakacji i urlopów, zarówno tych długich, jak i krótkich. Dla niemogących się doczekać cudownego letniego czasu, radzimy już teraz zarezerwować weekend 17-19 kwietnia 2015, by móc wziąć udział w Targach Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. W trakcie tego wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą wakacyjną i dowiedzieć się, gdzie naprawdę warto podróżować w tym roku.

Swoje oferty wakacyjne przedstawią różnorodne instytucje, zarówno miasta i gminy, jak i hotele, pensjonaty czy uzdrowiska. Zaprezentują się także biura podróży, które przedstawią najlepsze miejsca na wakacje w Polsce i za granicą.

Prócz bogatej oferty wystawienniczej, Targi Lato 2015 będą obfitowały w liczne atrakcje dodatkowe. Będzie można podziwiać m.in. występy muzyczne i taneczne, a także wziąć udział w konkursach z ciekawymi nagrodami. Główną atrakcją będzie plebiscyt na stworzenie najbardziej chwytliwego hasła tegorocznych targów. Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka w postaci pobytu dla dwojga w jakimś atrakcyjnym turystycznie miejscu.

Tradycją Targów Turystyki i Wypoczynku jest wybór muzycznego Hitu Lata, spośród zaprezentowanych w trakcie eventów propozycji.

Razem z Targami Lato w tym samym czasie na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska odbędą się Regionalia oraz Targi Agroturystyka. Będzie więc można również skosztować lokalnych, ekologicznych produktów i zapoznać się z najnowszą ofertą agroturystyczną.

INFORMACJA PRASOWA