Krzysztof Ignaczak ambasadorem Hotelu Arłamów

Krzysztof Ignaczak ambasadorem Hotelu Arłamów

Siatkarz Krzysztof Ignaczak został ambasadorem Hotelu Arłamów. Nie od dziś podkarpacki obiekt stawia na pomoc sportowców w promocji. Od kilku lat ambasadorką jest także pływaczka Otylia Jędrzejczak. 

Razem z nowym ambasadorem Hotel Arłamów planuje nowe projekty i ciekawe akcje. 

"Cieszymy się, że do grona naszych ambasadorów dołącza tak utytułowany, wspaniały sportowiec jakim jest Krzysztof Ignaczak. Połączyła nas wspólna misja – motywowanie i zachęcanie do sportu zarówno dzieci jak i młodzieży. To kwintesencja naszego #ArłaMOVE. Przed nami wspólne sportowe projekty i inicjatywy, o których już niebawem będziemy  mówić szerzej” – dodał Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.

Hotel Arłamów posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę sportową - dla 33 dyscyplin! Znajdziemy tu m.in. pełnowymiarowy stadion piłkarski z naturalną, podgrzewaną murawą, boisko piłkarskie ze sztuczną murawą, boisko do sportów plażowych, hale sportowe, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe i wiele innych przestrzeni dostosowanych do różnych dyscyplin. 

Krzysztof Ignaczak sam wspomina, że miał okazję poznać Hotel Arłamów i jego sportowy charakter z różnych stron i przez wiele lat - podczas licznych zgrupowań lub w trakcie indywidualnych pobytów z rodziną. 

"Arłamów cenię za spokój, za znakomitą bazę sportową i rekreacyjną, która daje możliwości nie tylko aktywnego wypoczynku ale i pole do wielu inicjatyw sportowych, na których teraz razem chcemy się skupić. Mam głowę pełną pomysłów, które wspólnie z Zarządem i całym Zespołem Hotelu Arłamów będziemy realizować” – mówił Krzysztof Ignaczak, Mistrz Świata, Mistrz Europy, zdobywca Ligi Światowej, srebrny medalista Pucharu Świata, sześciokrotny Mistrz Polski i trzykrotny zdobywca Pucharu Polski, srebrny medalista Ligi Mistrzów i Pucharu CEV oraz czterokrotny triumfator konkursu na Najlepszego Sportowca Roku na Podkarpaciu.

Mamy nadzieję, że z tej nowej współpracy powstaną ciekawe rzeczy. Trzymamy kciuki.

INFORMACJA PRASOWA