Królewski catering Mazurkas 360°

Królewski catering Mazurkas 360°

W ostatnim czasie Polskę odwiedził wyjątkowy gość, Król Belgii Filip, który w dniach 13-14 października wziął udział w dwóch uroczystych bankietach związanych z prowadzonymi w Polsce belgijskimi inwestycjami. Firma Mazurkas 360° miała zaszczyt obsługiwać, pod kątem cateringowym, obie te imprezy.

W pierwszym dniu swojej wizyty, Król Belgii, wziął udział w evencie organizowanym na terenie największej belgijskiej inwestycji w Polsce - Warsaw Spire projektu firmy Ghelamco. Wydarzenie dla prawie 200 gości odbyło się na 41 piętrze 220-metrowego wieżowca. Mazurkas 360° przygotowało wyśmienity catering, w ramach którego podawano koktajle warzywno-owocowe czy wykwintne przekąski zimne i ciepłe typu finger food. Realizacja tego cateringu nie była łatwa, gdyż event odbywał się na terenie budowy, a cała obsługa zobligowana była do noszenia kasków i kamizelek ochronnych. Ponadto, zaplecze gastronomiczne znajdowało się piętro niżej, co dodatkowo utrudniało obsługę przyjęcia. Jednak profesjonalizm i doświadczenie zespołu Mazurkas 360° sprawiło, że utrudnienia nie stały się przeszkodą w harmonijnym przebiegu bankietu. Natomiast po części oficjalnej odbyła się uroczysta kolacja dla zarządu i pracowników firmy Ghelamco, którą również przygotował Mazurkas 360°.

Dzień drugi pobytu Króla Belgii w Polsce związany był z jego wizytą w La Lorraine Polska Bakery Group w Nowym Dworze Mazowieckim. Znajdująca się tutaj belgijska firma, specjalizująca się w przetwórstwie zbóż oraz produkcją piekarniczą, świętowała otwarcie Magazynu Wysokiego Składowania. I tym razem oprawę gastronomiczną przygotował Mazurkas 360°. W trakcie oczekiwania na przyjazd króla podano wytrawne oraz deserowe przekąski typu finger food, a także wyroby firmy La Lorraine Polska. Natomiast po uroczystym oprowadzeniu gościa specjalnego, Mazurkas 360°, zaserwował wspaniały lunch na 200 osób oraz bufety zimne i ciepłe, a także szeroki wybór deserów.

INFORMACJA PRASOWA