Królewska konferencja w Hotelu Windsor

Królewska konferencja w Hotelu Windsor

Hotel Windsor to luksusowy kompleks o charakterze noclegowo-eventowym, który oferuje standard czterech gwiazdek. Bajeczna okolica oraz nietypowa architektura wyróżniają go na tle konkurencji. Obiekt zlokalizowany jest nad Zalewem Zegrzyńskim. Od Warszawy dzieli go zaledwie pół godziny drogi samochodem. Podróżując w celach służbowych, staje się częstym punktem wypoczynkowym w drodze do stolicy. Natomiast imponujące zaplecze konferencyjne sprawia, że przykuwa uwagę organizatorów spotkań firmowych, szkoleń, targów, balów i bankietów.


Wnętrza Hotelu Windsor cechuje iście królewski szyk i elegancja. Dopracowane w każdym detalu oraz przestronne pokoje pozwalają zakosztować luksusu. Goście mogą tutaj nie tylko wypocząć po ciężkich negocjacjach czy panelach dyskusyjnych, ale także przygotować się na podjęcie kolejnych wyzwań zawodowych. Wygodne biurka i dostęp do szybkiego internetu, pozwalają oddać się pracy w zaciszu jednego z 175 pokoi hotelowych pod Warszawą.


Największe wrażenie na Gościach przybyłych do Hotelu Windsor robi zaplecze eventowe, które składa się łącznie z aż 37 sal konferencyjnych i sal bankietowych. Każda z nich została profesjonalnie wyposażona, dzięki czemu odnajdziemy tam sprzęt i udogodnienia niezbędne do poprowadzenia każdego rodzaju spotkania i wystąpienia. Ponadto wnętrza sal zachwycają swym wyglądem. Czerwień przeplata się ze złotem, co podnosi prestiż spotkań. Owalne filary, ukryte przejścia oraz kręcone schody to tylko niektóre z elementów, które czynią Hotel Windsor tak bajecznym miejscem.


Ofertę uzupełnia Strefa SPA & Wellness, w której Goście mogą korzystać z aż 6 gabinetów oferujących zabiegi relaksujące i upiększające. Po wielogodzinnych szkoleniach i konferencjach, świetnie jest zanurzyć się w jacuzzi lub skorzystać z seansu w jednej z trzech saun. Dla zniwelowania skutków stresu, warto poświęcać się rozrywce. W Hotelu Windsor znajduje się kręgielnia oraz bar z dobrą muzyką i wykwintnymi drinkami. Za oknami można podziwiać rozległy park pałacowy. Tworzą go zadbane trawniki, rozłożyste drzewa oraz kręte uliczki. To doskonałe miejsce na chwilę przerwy między spotkaniami bądź organizację wydarzeń plenerowych i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu.


Niesamowite przestrzenie Hotelu Windsor pozwalają przenieść się Gościom w przeszłość. W pięknych komnatach oraz bogato zdobionych salach można poczuć się niczym prawdziwi władcy panujący w pałacu. Niesamowitym atutem jest także to, że ta elegancja jest równomiernie zbilansowana z nowoczesnością. Pomieszczenia są funkcjonalne oraz dostosowane do współczesnych wymogów, dzięki czemu to idealne miejsce na królewską konferencję pod Warszawą.