Krakowski Andel's ma nowego szefa

Krakowski Andel's ma nowego szefa
Znamy nowego dyrektora operacyjnego Andel's by Vienna House Cracow. Została nim Joanna Domańska. Podczas otwarcia hotelu pracowała tam jako kierownik recepcji, w tym roku zaś ukończyła program liderski Victor - w ramach którego ukończyła panel MBA na Modul Vienna University.

Joanna Domańska sukcesywnie tworzyła swoją markę w designerskim lokalu sieci Vienna House. Rozpoczynała jako kierownik recepcji, awansowała na pozycję managera działo Rooms, by następnie otrzymać stanowisko Operations Managera.

- W 2015 roku przystępując do sieciowego programu liderskiego Victor moim marzeniem i celem było zostanie dyrektorem operacyjnym hotelu andel's. Nie spodziewałam się jedna, że to nastąpi tak szybko - przyznaje Joanna Domańska.

-Cieszę się bardzo, że będę mogła wykorzystać teoretyczną wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia. Koordynacja pracy wszystkich działów operacyjnych hotelu, w tym gastronomii, będzie początkowo dla mnie sporym wyzwaniem, ale jestem nastawiona bardzo entuzjastycznie i chętna do zdobywania nowej wiedzy - dodaje.

Zadaniem Joanny Domańskiej jako Operations Manager będzie koordynowanie wszystkich działów operacyjnych: Front Office, Housekeeping, F&B, Engineering, Security. Do jej obowiązków będzie należało także zagwarantowanie stabilnego i efektywnego działania hotelu a także właściwe zarządzanie kosztami.

-Moim głównym celem na nowym stanowisku będzie zapewnienie sprawnej i pełnej współpracy pomiędzy poszczególnymi działami hotelu. Do wszystkich zadań podchodzę patrząc z perspektywy gościa, gdyż to jego satysfakcja z pobytu w andel's jest dla mnie najważniejsza - zapewnia Joanna Domańska.

Joanna Domańska zajmuje się branżą hotelarską od samego początku kariery zawodowej. W lipcu 1997 została recepcjonistką w Grand Hotel Kraków, zaś 4 lata później otrzymała stanowisko Front Office Supervisor w hotelu Holiday Inn Kraków City Center. W tym samym obiekcie awansowała następnie na pozycję Assistant Front Office Manager. W roku 2007 została członkiem zespołu pre-openingowego w hotelu andel's i tam właśnie uznała, że jest jej miejsce.

INFORMACJA PRASOWA