Kraków Charity Golf Tournament 2013

Kraków Charity Golf Tournament 2013
Już w najbliższą sobotę (8 czerwca), w podkrakowskich Paczółtowicach odbędzie się druga edycja Charytatywnego Turnieju Golfowego organizowanego wspólnie przez hotel Sheraton, krakowski i warszawski oddział firmy UBS oraz fundację Katarzyny Rogowiec AVANTI.

Zgodnie z zamysłem głównego koordynatora i pomysłodawcy wydarzenia z ramienia UBS, pana Tomasza Żurka, turniej ten nie ma za zadanie jedynie rozbudzić ducha rywalizacji wśród zaproszonych CEOs, prezesów, członków zarządów, managerów, oraz partnerów biznesowych, czy wyłonienia spośród nich króla strzelców. To jest jedynie celem pobocznym. Sprawą nadrzędną będzie jednak pomoc 15-letniemu Szymonowi Laciudze oraz innym nastoletnim podopiecznym fundacji AVANTI i UNICEF.

W ubiegłym roku na mistrzowskiej klasy polu golfowym Kraków Valley Golf & Country Club w małopolskich Paczółtowicach zebrało się 57 golfistów i aż 250 uczestników. W tym roku należy przypuszczać, że ta, odbywająca się pod patronatem Golf Kraków Valley oraz honorowym patronatem BPCC Kraków przyciągnie nawet więcej amatorów golfa, a to ze względu na dodatkowe atrakcje, jakie zapewnić mają organizatorzy oraz odbywającą się imprezę towarzyszącą – Piknik Rodzinny. W ramach pikniku będzie można wziąć udział w warsztatach garncarskich i warsztatach tworzenia biżuterii przygotowanych i prowadzonych przez pracowników UBS Poland Service Centre, przeprowadzone zostaną pokazy sprzętu paraolimpijskiego oraz tańców hawajskich. Będzie można wziąć udział w turnieju golfa dla amatorów, a także szeregu konkurencji związanych z golfem, tj. Longest Drive, czy Putting. Bardziej niespokojne dusze będą mogły oddać się rozrywce, jaką zapewni gra terenowa. Dla najmłodszych uczestników powstanie kącik gier i zabaw.

Monika Jankowska - Rangelov, manager ds. CSR w UBS Poland Service Centre (PSC) podkreśla - Nasz turniej jest wynikiem współpracy wielu osób. Wspólnie chcemy udowodnić, że sportową rywalizację można świetnie łączyć z charytatywnym celem. Mamy nadzieję, że ta impreza na stałe wpisze się w kalendarz ważnych krakowskich wydarzeń biznesowych, będzie przyciągać coraz więcej zainteresowanych i pomoże tym, którzy mają trochę mniej szczęścia w życiu.


INFORMACJA PRASOWA