Konkurs na Touroperatora Roku 2012

Konkurs na Touroperatora Roku 2012
Wobec złej atmosfery medialnej wokół branży turystycznej, dzięki inicjatywie Redakcji TTG, Polska Izba Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej włączyła się w organizację debaty i Forum Organizatorów Turystyki. Dzięki tej cennej inicjatywie w mediach została pokazana dobrze oceniana praca ok. 3300 organizatorów turystyki. W nurcie pokazania działalności tak wielu organizatorów turystyki, tym bardziej ogłaszamy II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Touroperator Roku. Jego inicjatorami są IT RP i Regionalne Izby Turystyki, przy współudziale Redakcji TTG Polska.

Chcemy w ten sposób dać satysfakcje tym touroperatorom, którzy rzetelnie i uczciwiej pracują na rzecz naszych wspólnych klientów, a także na rzecz agentów turystycznych. W październiku spotkamy się na Tour Salonie w Poznaniu i tam, podczas Gali dla wystawców, po raz drugi rozstrzygniemy Konkurs na Touroperatora Roku 2012. Laureatem pierwszej edycji konkursu została ITAKA, przed Rainbow Tours i Alfą Star .

Touroperatorzy oceniając agentów przyznają tytuł Agenta Roku, Agenta Prestiżowego oraz inne. Nasz konkurs pozwoli na ocenę odwrotną i wskaże tych, którzy bardzo dobrze współpracują z agentami, są im pomocni oraz nie zostawiają ich w trudnych sytuacjach. Ponadto pozwoli na kształtowanie relacji na linii agent–touroperator.

Taka organizacja pozwoli Izbom na wyłonienie swoich touroperatorów, którzy działają na terenie danej Izby. Zostaną przyznane 3 statuetki i dyplomy oraz kampanie promocyjne zrealizowane przez Redakcję TTG Polska dla najlepszych z całej Polski. Na podstawie ankiet, zebranych w danej Izbie, można także wyłonić najlepszych np. na Dolnym Śląsku, Mazowszu czy Łodzi. Głosujące biura wezmą udział w losowaniu 6 rocznych kart ubezpieczeniowych firmy CORIS- Twoja Karta Podróże Classic oraz innych nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów.

Konkurs trwa do 7.10.2012, a ankiety konkursowe będzie można wysyłać do 7.10.2012. Jest otwarty dla wszystkich agentów turystycznych bez względu na przynależność do samorządu turystycznego lub braku takiej przynależności.

Głosować mogą Państwo on-line za pośrednictwem formularza:
http://www.itrp.managementprogramme.pl/formularze/touroperatorroku2012
By otrzymać informację wystarczy wypełnić formularz:
http://www.biuro.szef.co/formularze/akredytacja/

Marek Ciechanowski Marek Traczyk
Izba Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej TTG Polska

Notatka prasowa