Konkurs EuroGastro 2011

Konkurs EuroGastro 2011
Można już zgłaszać produkty do konkursu na „Najlepszy produkt Targów EuroGastro 2011”. Laureaci konkursu XV Międzynarodowych Targów Gastronomicznych zostaną odznaczeni unikatowym logiem „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2011”.

Logo konkursu jest znakiem doskonałej jakości produktu. Laureaci będą mogli zamieszczać je w materiałach promocyjnych i reklamowych. Nagrodzone artykuły będą eksponowane do następnych targów.

- Targi EuroGastro od lat cieszą się ogromnym uznaniem w branży gastronomicznej. Co roku prezentowane są u nas wyjątkowe produkty, które zasługują na specjalne wyróżnienie na rynku. Dlatego postanowiliśmy od najbliższej edycji wprowadzić nową formułę konkursu i przyznawać najlepszym produktom unikatowy znak, który będzie rozpoznawalnym symbolem najwyższej jakości. Nasze logo będzie umacniało pozycję laureatów na rynku, wspierało promocję zwycięskich produktów i zachęcało do ich nabycia, jako godnych polecenia i zaufania. Serdecznie zachęcamy wszystkich wystawców do udziału w konkursie, gdyż warto zawalczyć o prestiżowe wyróżnienie - mówi Grzegorz Sendor, szef projektu EuroGastro.

Do konkursu zostaną zgłoszone produkty w ośmiu kategoriach: wyposażenie zaplecza kuchennego; sprzęt, akcesoria i surowce dla kawiarni; żywność i napoje dla gastronomii; wyposażenie sal restauracyjnych i barów; chemia dla gastronomii; sprzęt, akcesoria i surowce dla cukierni, lodziarni i piekarni; oprogramowanie sal restauracyjnych i barów; sprzęt i akcesoria dla cateringu. Osoby które będą oceniać produkty związane są z branżą HoReCa, wśród nich są znani szefowie kuchni, restauratorzy i eksperci. Oceniane będą m.in. walory odżywcze, smakowe, estetyczne, ekonomiczne, funkcjonalność oraz nowoczesność technologiczna produktów, jak i ich zgodność z wymogami technicznymi obiektów HoReCa.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej targów (www.eurogastro.com.pl). Wszyscy chętni mają czas do 11 lutego 2011 roku. Ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie nagród zwycięzcom, okolicznościowych statuetek, dyplomów i logo, odbędzie się drugiego dnia Targów EuroGastro 2011, 24 marca 2011 roku, podczas Wieczoru Wystawców. Targi będą trwały do 25 marca.