Konferencje ze smakiem w Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA na Mazurach

Konferencje ze smakiem w Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA na Mazurach

Mazury o każdej porze roku są piękne - nawet JESIENIĄ! Malownicze widoki, spacery nad brzegiem jeziora, bujna przyroda zmieniająca barwy z zielonego na złote, brązowe i pomarańczowe. Warto zobaczyć Mazury jesienią, jeśli wcześniej nie miało się takiej okazji. 

A może konferencja na Mazurach w jesiennej aurze? 

Hotel Star-Dadaj Resort & SPA pod Barczewem z myślą o gorącym konferencyjnym okresie, który przypada na okres wrzesień-grudzień, przygotował specjalny pakiet konferencyjny w promocyjnej cenie 255 zł od osoby. 

Pakiet konferencyjny 2-dniowy (1 nocleg) zawiera:

  • nocleg ze śniadaniem (miejsce w pokoju 2-osobowym)
  • kolację tematyczną (dania z kuchni: warmińskiej, hiszpańskiej lub włoskiej – do wyboru)
  • wynajem sali konferencyjnej
  • obiad w formie bufetu
  • przerwę kawową
  • możliwość korzystania z krytego basenu, sauny, siłowni zewnętrznej

Oferta promocyjna dotyczy grup minimum 15-osobowych. Cena ważna jest od 26 września do 15 grudnia 2019 r. (dla rezerwacji dokonanych od 26 września 2019 r.).

Pakiet łączy w sobie obowiązki z przyjemnością, pracę z odpoczynkiem. Podczas 2-dniowego pobytu można zorganizować konferencję, szkolenie lub inny event w jednej z sal konferencyjnych oferowanych przez Hotel Star-Dadaj Resort & SPA. Do wyboru są: Sala Kolumnowa na 200 osób, Sala Antresola na 80 osób, Sala Tarasowa i Sala Regionalna na 70 osób i Sala Mała na 60 osób. Salę są wyposażone z wysokiej klasy sprzęt (m.in. ekran, rzutnik multimedialny), a także flipchart i niezbędne materiały biurowe.  

Podczas pobytu w hotelu na Mazurach można również poszukiwać i odkrywać nowe smaki. Kuchnia Hotelu Star-Dadaj stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego z pewnością każdy z gości znajdzie tu coś dla siebie. 

Zachęcamy do skorzystania z pakietu konferencyjnego!

Odkryjcie Mazury jesienią i delektujcie się nie tylko malowniczymi krajobrazami tego regionu, ale również wyśmienitymi smakami.