Konferencje w Hotelu Senacki

Konferencje w Hotelu Senacki

Szukając idealnego miejsca do organizacji konferencji w Małopolsce warto zwrócić uwagę na ofertę Hotelu Senacki. Obiekt konferencyjny zlokalizowany w samym sercu Krakowa urzeka nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem i domową atmosferą. To idealne miejsce zarówno dla turystów jak i gości biznesowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Hotel Senacki mieści się w Krakowie przy ulicy Grodzkiej 51, zaledwie kilka minut od centrum miasta. To luksusowy, odrestaurowany obiekt konferencyjny, pozwalający na organizację udanych szkoleń czy imprez branżowych. Przeznaczane do tego celu sale stanowią idealne zaplecze konferencyjne. Pomieszczenia znajdują się w średniowiecznych wnętrzach hotelowych piwnic i idealnie nadają się do organizacji kameralnych spotkań.

Do usług gości przeznaczone zostały dwie sale konferencyjne w XIII-wiecznych piwnicach z czasów Władysława Łokietka. Sale Jagiełło i Chrobry to idealne miejsce do szkoleń, wernisaży czy bankietów. Mieszczą one od 8 do 20 osób i wyposażone są w profesjonalny sprzęt audio-wizualny.

Dodatkowym atutem Hotelu Senacki jest bogata oferta usług dodatkowych, dzięki którym pobyt stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Wśród atrakcji goście znaleźć mogą m.in. pokazy taneczne i barmańskie, ruletkę czy wieczory tematyczne. Pobyt z pewnością urozmaici także wyborna kuchnia hotelowej restauracji oraz wypoczynek w jednym z komfortowych i przytulnych pokoi.

INFORMACJA PRASOWA