Konferencja w zabytkowych wnętrzach - poznaj Dwór Sieraków!

Konferencja w zabytkowych wnętrzach - poznaj Dwór Sieraków!

Zrewitalizowane obiekty konferencyjne z bogatą historią stanowią interesującą opcję dla organizacji eventów biznesowych. Jednym z takich miejsc jest Dwór Sieraków, usytuowany zaledwie 10 kilometrów od centrum Wieliczki. Dzięki dogodnej lokalizacji, goście mają łatwy dostęp do kluczowej infrastruktury regionu, a także atrakcji Krakowa i relaksującego Zakopanego.

Dwór Sieraków to budynek z XIX wieku, położony na obszarze czterohektarowego Starego Parku w Sierakowie. Oferuje on nie tylko przestrzeń do prowadzenia spotkań biznesowych, ale także wprowadza uczestników w atmosferę historyczną. Wnętrza dworu zdobią obrazy, zdjęcia, ryciny i meble, które stanowią świadectwo życia poprzednich mieszkańców. To miejsce, gdzie architektura splata się z historią, tworząc niepowtarzalny charakter i idealne tło dla różnego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Sala Konferencyjna Sieraków 

Biznes w historycznej, pełnej wspomnień i charakteru przestrzeni? Dwór Sieraków to idealny wybór! W obiekcie Dwór Sieraków dostępne są trzy eleganckie sale biznesowe, z których największa - Sala Złota, może pomieścić do 100 gości w układzie teatralnym. Sale Żółta i Ogród Zimowy są idealnymi miejscami na narady, warsztaty i mniejsze spotkania biznesowe. Każda z sal, utrzymana w klasycznym i stylowym wystroju, wyposażona jest w kompleksowe zaplecze techniczne.

Organizatorzy konferencji mogą korzystać z różnorodnego wyposażenia, takiego jak projektory, ekrany, system nagłośnienia z mikrofonami, szybki internet, flipcharty z markerami i wskaźnikiem laserowym. Klimatyzowane przestrzenie zapewniają komfortowe warunki podczas trwania spotkań.

Dwór Sieraków oferuje doskonale przygotowane sale konferencyjne, gdzie połączenie elegancji z funkcjonalnością tworzy idealne miejsce do przeprowadzania skutecznych spotkań biznesowych.

Nocleg w historycznych wnętrzach 

Nie ma lepszego miejsca na pełen odpoczynek od zgiełku miasta niż obiekt położony pośród wspaniałej przyrody. Dwór Sieraków oferuje swoim Gościom eleganckie, urządzone ze smakiem pokoje, które dzięki wspaniałemu wyposażeniu oraz niepowtarzalnemu klimatowi umożliwią relaks i odnowę po dniach pełnych pracy, lub zwiedzania.

Do dyspozycji przyjezdnych oddane zostało 30 pokoi jedno- i dwuosobowych typu Standard, Deluxe, Superior oraz Junior Suite. Dzięki takiej różnorodności każdy z Gości będzie w stanie znaleźć odpowiedni dla indywidualnych wymagań pokój. W eleganckich pomieszczeniach nie zabraknie prywatnych łazienek, miejsc do pracy, telewizji, telefonu i pełnego dostępu do internetu. Wygodne meble zapewnią pełen komfort, a załoga hotelowa spełni każde życzenie. 

Dodatkowe usługi Dwór Sieraków 

Dwór Sieraków to nie tylko zabytkowy obiekt o bogatej historii, ale również miejsce, które oferuje wyjątkowe usługi dodatkowe, tworzące niezapomniane doznania dla swoich Gości. W tej malowniczej przestrzeni, przenikniętej atmosferą tradycji i elegancji, każdy element został starannie zaprojektowany, aby stworzyć idealne środowisko relaksu i przyjemności.

Kulinarne doznania w Dworze Sieraków to prawdziwa podróż po smakach i aromatach, które wywodzą się ze świeżych i zdrowych składników. Kuchnia oparta jest na tradycyjnych śląskich przepisach, które wspaniale łączą się z nowoczesnymi urozmaiceniami, dając życie oryginalnym potrawom pełnym smaku. Zasada Slow Life & Slow Food to filozofia, którą przyjęto tutaj z sercem - pobyt i posiłki stają się prawdziwym relaksem, spokojem i ucieczką od codziennego pośpiechu.

W ramach dodatkowych udogodnień, Dwór Sieraków oferuje także Winne SPA, miejsce pełne harmonii i odnowy. Goście mogą doświadczyć bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych, od klasycznych masaży po sesje aromaterapii. Sauny, jacuzzi i wyjątkowe rytuały pielęgnacyjne sprawią, że każdy moment spędzony tutaj będzie pełen błogiego odprężenia.

Dworek Sieraków to nie tylko przepiękne wnętrza niosące ze sobą historię, ale również idealne miejsce na organizację eventów najwyższej jakości. Zjazdy, konferencje czy śluby nabierają wyjątkowego charakteru w atmosferze tego miejsca. Tradycja i elegancja splatają się tutaj w niepowtarzalny sposób, tworząc wyjątkową przestrzeń dla tych, którzy pragną połączenia piękna z komfortem.