Konferencja w Krakowie? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Konferencja w Krakowie? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Organizacja konferencji w Krakowie to idealny wybór nie tylko ze względu na nowoczesną infrastrukturę biznesową i naukową. Kraków to także kolebka historii i kultury Polski. Dzięki połączeniu technologii i ciekawej przeszłości miasto to świetnie sprawdza się jako gospodarz różnorodnych eventów. Sala Konferencyjna Kraków to coś, czego szukasz? Sprawdź Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja to przestrzeń zlokalizowana na krakowskim Żabińcu, w odległości zaledwie dwóch kilometrów od najważniejszych zabytków miasta, takich jak Barbakan, Sukiennice, czy Bazylika Mariacka. Co oprócz świetnej lokalizacji oferuje Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja? Zostań z nami! 

Sale Konferencyjne Kraków

Wnętrza Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja zachwycają swoją nowoczesnością i funkcjonalnością, oferując organizatorom szeroki wachlarz sal konferencyjnych, doskonale dopasowanych do różnorodnych potrzeb i rodzajów wydarzeń. W tym klimatyzowanym budynku można odnaleźć zarówno przestronną przestrzeń, idealną na imponujące kongresy i spotkania masowe, jak i bardziej kameralne wnętrza, sprzyjające prywatnym dyskusjom.

Na czele oferty konferencyjnej znajduje się  imponująca Aula Kongresowa. Ta nowoczesna sala, zaprojektowana z myślą o ponad 300 uczestnikach, stanowi doskonałe tło dla prezentacji, paneli dyskusyjnych i innych istotnych wydarzeń. Dzięki zaawansowanej infrastrukturze technicznej, w tym systemowi tłumaczeń symultanicznych i bogatemu wyposażeniu audio-wizualnemu, uczestnicy mogą swobodnie wymieniać pomysły i uczestniczyć w wydarzeniach o dużym znaczeniu.

Dla organizatorów poszukujących bardziej kameralnych przestrzeni, Centrum Kongresowe proponuje szereg mniejszych sal konferencyjnych. Elegancka Sala Klubowa idealnie nadaje się na warsztaty i spotkania dla mniejszych grup, mieszcząc do 50 osób. Sala 033 oraz Sala 030 to kolejne propozycje, zapewniające funkcjonalność i odpowiednią przestrzeń dla spotkań biznesowych, prezentacji czy szkoleń. Mniejsze sale, choć bardziej intymne, są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, aby zapewnić komfort i sprawną organizację wydarzeń.

Nie można zapomnieć o Sali VIP, stworzonej z myślą o rozmowach biznesowych i negocjacjach z kontrahentami. Ta ekskluzywna przestrzeń oferuje intymność i dyskrecję, będąc doskonałym miejscem do ważnych spotkań dla maksymalnie 10 osób.

Wszystkie sale, bez względu na swoją wielkość, są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, tak aby organizatorzy mogli skupić się na treści swoich wydarzeń, mając pewność, że infrastruktura jest perfekcyjnie dopasowana do ich potrzeb. Szybki internet, projektor wideo, notebooki, urządzenia do wideokonferencji, nagłośnienie wysokiej jakości, mikrofony bezprzewodowe, kamery telewizyjne, ekran projekcyjny, flipcharty - to tylko niektóre z udogodnień, które gwarantują sprawną organizację i udane przebieg każdego wydarzenia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego.

Dodatkowo oprócz nowoczesnych wnętrz Centrum Kongresowe UR dba o wygodę Gości, udostępniając przestronny parking i gwarantując profesjonalną pomoc w organizacji niezapomnianych wydarzeń. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!