Konferencja w centrum Krakowa? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie!

Konferencja w centrum Krakowa? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie!

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to nowoczesna przestrzeń konferencyjna, działająca od 1996 roku. Położone w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od centrum miasta, Centrum Kongresowe UR stanowi idealne miejsce do organizacji różnorodnych spotkań i wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i masowych.

Wnętrza są przestronne i zaprojektowane z myślą o komforcie uczestników, co sprawia, że każda konferencja, seminarium czy warsztat odbywają się w sprzyjających warunkach. Do dyspozycji gości są różnorodne sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego Internetu, co gwarantuje bezproblemowy przebieg każdej prezentacji czy spotkania. Chcesz poznać szczegóły na temat Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie? Zostań z nami! 

Sale konferencyjne Kraków 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oferuje wyjątkową przestrzeń konferencyjną, dostosowaną do różnorodnych potrzeb organizatorów wydarzeń. Główna Aula Kongresowa jest w stanie pomieścić ponad 300 osób, co czyni ją idealnym miejscem na większe konferencje, seminaria czy prezentacje.

Oprócz Auli, Centrum dysponuje czterema mniejszymi salami, które doskonale sprawdzą się podczas kameralnych spotkań, warsztatów czy szkoleń, oferując pojemność od 10 do 60 osób. Sale te są zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności, zapewniając odpowiednie warunki do pracy i wymiany wiedzy.

Centrum Kongresowe jest doskonale wyposażone, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych wydarzeń. Do dyspozycji uczestników są urządzenia do tłumaczeń symultanicznych, w tym 5 kanałów, 3 kabiny oraz 330 odbiorników, co umożliwia obsługę międzynarodowych konferencji.

Technologia wideo i audio również stoi na najwyższym poziomie, dzięki wideo projektorom, notebookom, urządzeniom do wideokonferencji oraz wysokiej jakości nagłośnieniu. Mikrofony bezprzewodowe nagłowne oraz kamery telewizyjne umożliwiają profesjonalną realizację transmisji i nagrań. Dodatkowo, pętla indukcyjna zapewnia dostępność dla osób niedosłyszących. Wszystkie te elementy sprawiają, że Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie jest doskonałym wyborem na wszelkiego rodzaju wydarzenia biznesowe, naukowe i edukacyjne.

Dodatkowe udogodnienia Centrum Kongresowe URK

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to nowoczesny obiekt, który oferuje szeroki zakres usług dodatkowych, zapewniając komfort i wygodę wszystkim uczestnikom organizowanych tu wydarzeń. Budynek jest w pełni klimatyzowany, co gwarantuje odpowiednią temperaturę i świeże powietrze bez względu na porę roku.

Dodatkowo, obiekt jest doskonale przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, co czyni go miejscem przyjaznym i dostępnym dla wszystkich gości. Dla osób zmotoryzowanych Centrum Kongresowe oferuje przestronny parking, umożliwiający bezpieczne i wygodne parkowanie. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!