Konferencja w 2024 roku? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Konferencja w 2024 roku? Wybierz Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja!

Grudzień to idealny czas, by zarezerwować obiekt konferencyjny na nadchodzący rok. Nowe możliwości biznesowe, pomysły, idee, kontakty i chęci do pracy - właśnie to najczęściej kojarzy się nam ze zmianą w kalendarzach. Jak wybrać idealne miejsce, które przystosowane jest do wymiany ciekawych i innowacyjnych pomysłów? Zostań z nami! 

Jeżeli organizujesz wydarzenie w Krakowie, nie możesz przeoczyć Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja! Miejsce to wyróżnia się nie tylko nowoczesnymi rozwiązaniami i profesjonalną obsługą, ale także świetną lokalizacją! 

Ten unikalny obiekt znajduje się w dzielnicy Żabiniec w Krakowie, zaledwie dwa kilometry od głównych zabytków miasta. W zasięgu ręki znajdują się takie atrakcje jak Barbakan, Sukiennice i Bazylika Mariacka. Co jednak dokładnie oferuje Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja? 

Nowoczesne Centrum Kongresowe Kraków 

W klimatyzowanym wnętrzu Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja, organizatorzy spotkają się z różnorodnymi salami, perfekcyjnie dopasowanymi do potrzeb zarówno dużych wydarzeń, jak i bardziej kameralnych spotkań. 

Imponująca Aula Kongresowa, główny punkt oferty, to nowoczesna przestrzeń zaprojektowana dla ponad 300 uczestników. Sala ta stanowi doskonałe tło dla prezentacji, paneli dyskusyjnych i innych istotnych wydarzeń, umożliwiając dynamiczną wymianę pomysłów. 

W ramach mniejszych sal, Centrum Kongresowe proponuje: 

  • Sala Klubowa: Eleganckie pomieszczenie idealne na warsztaty dla grupy do 50 osób.
  • Sala 033: Funkcjonalna sala, doskonała dla spotkań biznesowych i prezentacji dla 60 osób.
  • Sala 030: Przestrzeń stworzona z myślą o kameralnych spotkaniach i prezentacjach do 30 osób.
  • Sala VIP: Intymne pomieszczenie stworzone do rozmów z kontrahentami, oferujące miejsce dla 10 osób.

Wszystkie przestrzenie są ergonomicznie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesną infrastrukturę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalna obsługa oraz świetne wyposażenie sprawiają, że Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja to idealne miejsce na konferencję w 2024 roku. 

Nowocześnie wyposażona sala konferencyjna 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji w 2024 roku. W wyposażeniu sal konferencyjnych nie brakuje kompleksowej infrastruktury, gwarantującej profesjonalne i efektywne przebiegi każdego wydarzenia. Szczególną uwagę zwracają urządzenia do tłumaczeń symultanicznych z systemem pięciokanałowym w Auli Kongresowej. 

Oferowane są także podstawowe udogodnienia, takie jak nowoczesne projektory, wysokiej jakości nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, ekran projekcyjny, mównica, urządzenia do wideokonferencji oraz szybki internet bezprzewodowy. Dodatkowo budynek Centrum Kongresowego jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Profesjonalna obsługa z wieloletnim doświadczeniem pozostaje do dyspozycji, aby pomóc w organizacji niezapomnianych wydarzeń, a zmotoryzowani uczestnicy będą zadowoleni z dostępu do przestronnego parkingu. 

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się na naszej stronie internetowej oraz stronie Uniwersytetu Rolniczego. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie