Konferencja na temat outsourcingu w placówkach medycznych

Konferencja na temat outsourcingu w placówkach medycznych

16 lipca w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie odbędzie się wyjątkowe, branżowe spotkanie. Przedstawiciele obiektów medycznych spotkają się podczas kolejnej konferencji z cyklu Nowoczesna Placówka Medyczna.

Konferencja pt. "Outsourcing w placówkach Ochrony Zdrowia" zbierze w jednym miejscu przedstawicieli obiektów medycznych, a także ekspertów z branży, którzy podzielą się swą wiedzą oraz zgłębią pojęcie outsourcingu. Debata skupi się przede wszystkim na kluczowych pytaniach takich jak - czym kieruje się outsourcing, jakie są jego rodzaje, a także czy rzeczywiście pomaga on w redukcji ponoszonych kosztów.

Na konferencji wygłoszone zostaną także prelekcje m.in. na temat outsourcingu szpitalnego w ujęciu praktycznym czy outsourcingu w odniesieniu do archiwizacji dokumentacji medycznej. Swe wykłady poprowadzą specjaliści tacy jak Małgorzata Majer, Prezes Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej STOMOZ, Anna Kieszkowska - Grudny z Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock czy Leszek Sikorski z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Konferencja skierowana zostanie przede wszystkim do kadry kierowniczej, osób odpowiedzialnych za inwestycje w nowe technologie, szefów działów finansowych oraz pozostałych przedstawicieli placówek medycznych. Wydarzenie odbędzie się już 16 lipca na terenie Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie.

Więcej informacji na stronie http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/outsourcing-w-sluzbie-zdrowia.htm

INFORMACJA PRASOWA