Konferencja na najwyższym poziomie w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Konferencja na najwyższym poziomie w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Kraków, niebywale malownicze i urzekające miasto, jest jednym z najwspanialszych miejsc w Polsce, które zachwyca turystów z różnych stron globu swoją wyjątkową atmosferą, niezliczonymi dziełami sztuki oraz niesamowitą historią, która kryje się za każdym zakamarkiem ulic. 

Wspaniałe zabytki, takie jak Katedra na Wawelu, Sukiennice czy Zamek Królewski, przykuwają uwagę swoją piękną architekturą i przepięknymi detalami, co sprawia, że miasto to zasługuje na miano jednego z najpiękniejszych w całym kraju. Co więcej, Kraków to także istotny ośrodek biznesowy oraz kulturalny, gdzie odbywają się liczne konferencje, targi i spotkania branżowe, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem do odwiedzenia i eksplorowania.

Właśnie dlatego jest to nie tylko zwykła baza, ale prawdziwa skarbnica najlepszych i najbardziej renomowanych centrów konferencyjnych w kraju. Jednym z nich, na którego wyjątkowość warto zwrócić uwagę, jest Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja. Położony w urokliwej dzielnicy Krakowa, ten wyjątkowy obiekt zachwyca pięknem i niebywałą funkcjonalnością. To idealne miejsce, by zorganizować zarówno kameralne, jak i spektakularne spotkania.

SALA KONFERENCYJNA W CENTRUM KRAKOWA

Jedną z największych zalet Centrum Kongresowego URK jest jego atrakcyjna lokalizacja. Znajduje się ono w nieopodal centrum Krakowa, w pobliżu najważniejszych zabytków i atrakcji turystycznych miasta. Niewątpliwie, lokalizacja pozwala na dołączenie do oferty wydarzenia dodatkowych punktów w postaci i skorzystania z oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. 

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie to doskonałe miejsce dla organizatorów różnego rodzaju wydarzeń. Posiada ono wiele sal konferencyjnych o różnej pojemności, co umożliwia dopasowanie przestrzeni do konkretnych potrzeb.

Dużą zaletą jest przestronna Aula Kongresowa, która jest w stanie pomieścić ponad 300 osób. Ta sala konferencyjna to idealne miejsce na organizację dużych konferencji, sympozjów czy kongresów. Wyposażona jest ona w niezbędny sprzęt audio-wizualny oraz system nagłaśniający, co umożliwia organizację wydarzeń z prezentacjami multimedialnymi i tłumaczeniem symultanicznym.

Dodatkowo Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego oferuje cztery mniejsze sale konferencyjne, które są idealne na kameralne spotkania i szkolenia. Każda z nich ma inną pojemność, dzięki czemu organizatorzy mogą dopasować przestrzeń do swoich potrzeb. Najmniejsza sala mieści około 10 osób, a największa może pomieścić do 60 uczestników.

NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONA SALA SZKOLENIOWA KRAKÓW

Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesne urządzenia multimedialne, które umożliwiają przeprowadzenie najwyższej jakości prezentacji i szkoleń. Na wyposażeniu sal znajdują się m.in. urządzenia do tłumaczeń symultanicznych, wideo projektor, notebooki, urządzenia do wideokonferencji, nagłośnienie wysokiej jakości, mikrofony bezprzewodowe nagłowne, kamery telewizyjne, szybki internet bezprzewodowy, ekran projekcyjny, flipcharty oraz mównice. Co więcej, klimatyzowany budynek Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na zmotoryzowanych czeka przestronny parking, co z pewnością docenią uczestnicy konferencji, podróżujący autami. 

Wszystkie te wyjątkowe cechy sprawiają, że Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie stanowi idealne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań biznesowych, znakomitych konferencji, doskonałych szkoleń oraz innych wydarzeń o wyjątkowym znaczeniu, które wymagają najwyższej jakości zaplecza technicznego oraz niezwykle komfortowych i eleganckich przestrzeni.

Więcej o tym wyjątkowym obiekcie dowiecie się ze stron internetowych. Informacje dostępne również na Facebooku i Instagramie!

 facebook.com/CentrumKongresoweURK

 instagram.com/CentrumKongresoweURK