Konferencja i wypoczynek nad morzem w Hotel Mielno Holiday Apartments.

Konferencja i wypoczynek nad morzem w Hotel Mielno Holiday Apartments.

Nadmorskie miejscowości to perfekcyjne miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Dają one okazję na wypoczynek podczas pracy w niesamowitym letnim klimacie. Możliwość podziwiania morza, plaży i słuchania odgłosów mew wprowadza luźny i błogi nastrój pośród uczestników wyjazdów, co wpływa na jakość ich pracy. Jedną z takich bajecznych miejscowości jest Mielno, które oferuje pobyt w luksusowym Hotelu Mielno Holiday Apartments.

Hotel przy brzegu morza

Hotel Mielno Holiday Apartments to nowoczesny obiekt, który znajduje się jedynie 70 metrów od Bałtyku i 150 metrów od malowniczego Jeziora Jamno. Lokalizacja w naturalnej okolicy z dala od zgiełku miasta, tylko parę kroków od spokojnych plaż świetnie sprawdzi się jako miejsce pracy, ale również jako obiekt wypoczynkowy. Nic nie cieszy oka tak bardzo jak niepowtarzalne widoki wód gdziekolwiek się nie spojrzy. 

Obiekt jednak nie oferuje tylko wspaniałego otoczenia. W swojej ofercie posiada świetnie wyposażone sale konferencyjne, pyszną restaurację, komfortowe apartamenty oraz szeroki wybór atrakcji. 

Elegancka sala konferencyjna z widokiem

Hotel Mielno Holiday Apartments oferuje realizację szkoleń, warsztatów, konferencji oraz prezentacji. Przestronna sala konferencyjna daje możliwość zgromadzenia nawet 120 osób w ustawieniu teatralnym i 30 w ustawieniu podkowa, co pozwala organizatorom na przeprowadzenie zarówno małych spotkań, jak i dużych eventów. 

Pomieszczenie jest nowocześnie wyposażone i posiada wszystkie potrzebne do przeprowadzenia konferencji sprzęty.  Można w nim skorzystać m.in. z projektora, ekranu, szybkiego, bezprzewodowego Internetu czy infrastruktury teleinformatycznej. Co więcej, sala jest świetnie nagłośniona i oświetlona, dzięki dużym oknom. 

To nie wszystko! W obiekcie działa smakowita Restauracja Nautilus, w której przy znakomitych, świeżych posiłkach również można zorganizować kolacje firmowe.

Komfortowe noclegi w Mielnie

Każdy ze stylowo urządzonych pokoi w dwóch standardach posiada balkon z pięknym widokiem na morze lub jezioro. Wystrój pokojów wprowadza gości w nadmorski klimat, dzięki stonowanej kolorystyce z barwnymi akcentami.  Dodatkowo pokoje mają swoje własne aneksy kuchenne wyposażone w zestawy do parzenia kawy i herbaty, a prywatne łazienki zapewniają dodatkowe ręczniki i szlafroki. 

Do dyspozycji gości oddane zostały również wygodne sofy w części wypoczynkowej oraz płaskie telewizory. Noclegi posiadają wszystko, co potrzebne do komfortowego snu!

Strefa rekreacyjna w Mielno Holiday Apartments

Oprócz oferty biznesowej i noclegowe hotel proponuje świetny pakiet atrakcji. Skorzystać można z dobrze wyposażonej strefy Wellnes&SPA. Składają się na nią rozgrzewające seanse w saunie suchej i parowej, jak i odprężające kąpiele w basenie. Dodatkowo proponowane są zabiegi masażu w profesjonalnych gabinetach

Co więcej, do dyspozycji gości pozostaje siłownia oraz salon gier, a jeżeli najdzie ochota na aktywności na świeżym powietrzu, w recepcji hotelu możliwe jest wypożyczenie kijków do nordic walking, rowerów, kajaków oraz przewozów meleksem.