Konferencja blisko natury, czyli W Szczerym Polu.

Konferencja blisko natury, czyli W Szczerym Polu.

Organizatorzy wydarzeń biznesowych - czy to konferencji, czy warsztatów lub szkoleń - coraz częściej decydują się na miejsca oddalone od miejskiego zgiełku, które pozwolą na równoczesny odpoczynek i pełne skupienie na pracy. Popularność obiektów zlokalizowanych w pięknych naturalnych krajobrazach stale rośnie. Są one w stanie wprowadzić harmonie między żywą przyrodą a nowoczesnymi technologiami, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenione. 

Obiektem, który idealnie reprezentuje takie miejsca, jest W Szczerym Polu. To unikalne miejsce, które położone jest w województwie łódzkim, pomiędzy Łodzią a Kaliszem w samym środku pola z daleka od jakichkolwiek miejskich zabudowań. Tutaj Goście mogą odczuć połączenie z naturą i odetchnąć od miejskiego gwaru. Dzięki niesamowitemu wystrojowi w stylu boho oraz niedalekiej obecności jeziora Jeziorsko można poczuć się jak na klimatycznych wakacjach, a nowoczesne przestrzenie eventowe łączą tę atmosferę z owocną i kreatywną pracą. 

Sale Eventowe W Szczerym Polu

W klimatycznych i nowoczesnych salach konferencyjno-bankietowych miejsce znajdzie nawet 200 Gości. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń oddane zostały trzy różnorodne pomieszczenia, które dzięki pełnemu wyposażeniu i profesjonalnej obsłudze zapewnią płynne i owocne spotkania w atmosferze intymności i prywatności. Wybrać można spośród Stodoły Biesiadnej, której tradycyjny, drewniany wystrój sprawi, że na wydarzeniach zapanuje niepowtarzalny klimat. Dla fanów naturalnego światła i świeżego powietrza przygotowana została Szklana Oranżeria, a na kameralne spotkania w małym gronie czeka Sala Kameralna. Tutaj przeprowadzić można niepowtarzalne eventy, które zaskoczą i zapadną w pamięci nawet najbardziej wymagających Gości. 

Co więcej, zielony teren wokół całego budynku idealnie sprawdzi się jako miejsce przyjęć plenerowych. To też idealna przestrzeń rekreacyjna - można wybrać się na inspirujące spacery, skorzystać z pobliskiego jeziora, zorganizować ognisko czy też wziąć udział z odprężającej jodze. 

Nocleg jezioro Jeziorsko

Załoga W Szczerym Polu do dyspozycji wszystkich Gości oddaje aż 54 komfortowe i w pełni funkcjonalne miejsca noclegowe. Pokoje pozwolą na pełen wypoczynek i relaks, który wolny będzie od stresu i nerwów dnia codziennego. Znajdują się tutaj aż trzy pięknie zaaranżowane budynki pensjonatów, w których znaleźć można  pokoje dwu i czteroosobowe oraz studia trzy i czteroosobowe. W każdym z pomieszczeń Goście mogą spodziewać się pełnego wyposażenia technicznego oraz stylowego wystroju w wysokim standardzie. W pokojach gwarantujących ciszę i spokój nie zabraknie prywatnych łazienek z prysznicami oraz szybkiego internetu bezprzewodowego i wygodnych, dużych łóżek. Co więcej, wspaniałe, inspirujące widoki z okien każdego ranka cieszą oko i napawają nadzieją na przyszłość. To idealne miejsce wypoczynku. 

Dodatkowo po udanych spotkaniach i przespanych nocach Goście skosztować mogą wyśmienitej kuchni, która zapewnia unikalne i niezapomniane doznania smakowe. Doświadczeni kucharze przygotowują posiłki z wyselekcjonowanych składników wysokiej jakości, dzięki czemu każde danie jest pełne smaków i aromatów. Menu oferuje przystawki, zupy, sałatki, ale też niepowtarzalne dania główne, napoje i desery. A to wszystko w zdrowej i pełnowartościowej odsłonie.