Kompleks Interferie Argentyt w Dąbkach otwiera nowoczesne i eleganckie wnętrza po pełnej modernizacji

Kompleks Interferie Argentyt w Dąbkach otwiera nowoczesne i eleganckie wnętrza po pełnej modernizacji

Po długim okresie modernizacji, obiekt Interferie Argentyt w Dąbkach, będący częścią Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, cieszy się teraz świeżym wyglądem i zupełnie odnowionymi wnętrzami. Goście mają już okazję korzystać z nowo urządzonych pokoi, apartamentów oraz przestrzeni wspólnych, które zapewniają komfort i elegancję na najwyższym poziomie.

Interferie Argentyt to miejsce, które w nowej odsłonie kusi zarówno rodzin z dziećmi, jak i poszukujących odnowy zdrowotnej gości. Dyrektor obiektu, Beata Gileta, z dumą podkreśla, że modernizacja miała na celu zapewnienie wyjątkowego i komfortowego doświadczenia dla każdego gościa. W unowocześnionym kompleksie można spędzić niezapomniany wypoczynek w malowniczym otoczeniu dąbrowskiej plaży.

Główny architekt wnętrz, Kinga Matuszewska, wyjaśnia, że głównym założeniem projektu było stworzenie eleganckich, ale przytulnych przestrzeni, gdzie goście poczują się wyjątkowo i swobodnie. Wszystkie pokoje, w tym jedno- i dwuosobowe oraz apartamenty, znajdujące się w ostatnim budynku kompleksu, zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zachować funkcjonalność.

Geometria form, kobaltowy kolor w towarzystwie złota i matowej czerni, oraz ciepłe odcienie szarości nadają całości nowoczesnego charakteru z subtelnym akcentem morskim. Tapeta w intensywnym wzorze na ścianach oraz welurowe pikowania na łóżkach i sofach dodają elegancji wnętrzom. Czarno-białe fotografie z akcentem morskim, zwieszane kuliste lampy, oraz panele gipsowe tworzą grę światłocienia, podkreślając nowoczesny styl.

Przemyślane rozwiązania wprowadzają elementy praktyczne, takie jak toaletki, kącik do czytania czy wygodne sofy, jednocześnie podnosząc poziom komfortu pobytu. Szafy ze złotymi detalami nie tylko zapewniają porządek, ale także wprowadzają spokój i elegancję do całego pokoju.

Kluczową zmianą w lobby jest elegancka lada recepcyjna, podkreślona przez zwieszane lampy w formie pierścieni. Ściany zdobią podświetlane panele dekoracyjne, które wprowadzają wyjątkowy klimat zarówno w lobby, jak i w pokojach hotelowych. Kameralna atmosfera w jadalni stwarza przyjemne miejsce dla gości, którzy mogą cieszyć się nowym bufetem oraz wygodnymi strefami do posiłków.

Strefa SPA oraz zabiegowa zostały ocieplone, zachowując stonowany charakter, a nowa recepcja w odcieniach morskich i jasnego drewna przywita gości w odpowiednio relaksującej atmosferze. Dla miłośników rozrywki, kompleks zaprojektował nową salę gier, gdzie można grać w planszówki, gry stołowe i odpoczywać na wygodnych kanapach, w otoczeniu plakatów nawiązujących do motywu Bauhausu.

Interferie Argentyt w Dąbkach jest gotowe przyjąć swoich gości w zupełnie nowej aranżacji wnętrz, która łączy elegancję z przytulnością, zapewniając niezapomniane chwile w malowniczym nadmorskim otoczeniu. To idealne miejsce na wspaniały wypoczynek dla wszystkich, którzy pragną spędzić wyjątkowy czas nad polskim morzem.

INFORMACJA PRASOWA