Kolejne zgrupowanie sportowe w Hotelu Arłamów – Wisła Kraków

Kolejne zgrupowanie sportowe w Hotelu Arłamów – Wisła Kraków

Hotel Arłamów miejscem zgrupowania kolejnej drużyny piłkarskiej - Wisła Kraków. 13-krotny Mistrz Polski i 4-krotny zdobywca Pucharu Polski gościł na murawie Arłamów Arena od 18 do 23 maja. 

Wisła Kraków w Hotelu Arłamów przygotowuje się do wznowienia rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. W obiekcie zachowane są wszystkie obowiązujące wymogi bezpieczeństwa. Wizyta piłkarskiej wizyty odbywa się w całkowitej izolacji, co znaczy, że cały hotel jest do wyłącznej dyspozycji Wisły Kraków. 


Dodatkowo, każdy z zawodników miał przed przyjazdem robiony test na obecność koronawirusa. 

„W Arłamowie przywitała nas nie tylko piękna okolica, ale przede wszystkim świetny kompleks z zadbanym i przygotowanym na nasz przyjazd boiskiem. Specjalne środki ostrożności zastosowane przez hotel sprawiają, że drużyna czuje się tutaj bezpiecznie i może skupić się na pracy przed restartem ligi. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu przygotowania obiektu” - powiedział trener Wisły Kraków, Artur Skowronek.

„Zgrupowania sportowe to nie tylko dobre przetarcie przed sezonem wakacyjnym, ale przede wszystkim wartościowa lekcja i szansa dla całego naszego Zespołu na przetestowanie nowej Polityki Bezpieczeństwa i nowych standardów, jakie wdrożyliśmy przygotowując się do ponownego otwarcia hotelu dla Gości. Arłamów był, jest i będzie domem dla polskiego sportu i polskich sportowców i cieszymy się, że najlepsze polskie kluby wybierają właśnie nas na swoją bazę treningową.” – powiedział Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.Warto przypomnieć, że Hotel Arłamów jako jeden z pierwszych obiektów w Polsce opracował i wdrożył nową Politykę Bezpieczeństwa #bezpiecznyArłamów. Celem jest zapewnienie bezpieczeństwa gościom i pracownikom. 

INFORMACJA PRASOWA