Kolejna odsłona Tragów Event przed nami

Kolejna odsłona Tragów Event przed nami
Tegoroczna IV edycja Targów Event odbędzie się 3-4 października 2012 roku w Centrum MT Polska w Warszawie.

Targi Event są jedynym w naszym kraju wydarzeniem, na którym można zapoznać się z kompleksową ofertą dla branży eventowej. Nie tylko prezentują gotowe rozwiązania dla rynku, ale również mają wpływ na jego kształtowanie. Podczas targów zobaczymy oferty firm zajmujących się produktami i technologią, atrakcjami eventowymi, nośnikami reklam, cateringiem. Wśród wystawców nie zabraknie również przedsiębiorstw prezentujących obiekty eventowe, zapewniających bezpieczeństwo i obsługę personalną.

Jest to dobra okazja do nawiązania współpracy organizatorów eventów z wystawcami produktów, technologii i usług. Na czas trwania targów przewidziane są pokazy typu show, konferencje oraz szkolenia. Podczas tegorocznej edycji odbędzie się również konkurs na najlepszą ofertę targową. Osoby zainteresowane odwiedzeniem Targów Event mogą zarejestrować się on-line do 30. września na stronie wydarzenia- http://targievent.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-on-line-.html.

W tym samym czasie i miejscu będą miały miejsce również V Międzynarodowe Targi WorldHotel, podczas których przedstawione zostaną najnowsze produkty, usługi i rozwiązania dla obiektów noclegowch.

Więcej informacji, a także szczegółowy program Targów Event znajdą Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia- http://targievent.pl/.