Kolejna nagroda dla hotelu andel’s w Łodzi

Kolejna nagroda dla hotelu  andel’s w Łodzi

Miesiąc po otrzymaniu nagrody  „Hotel z Pomysłem 10-lecia” andel’s by Vienna House Lodz został laureatem w kategorii TOPHOTEL Conferences w VIII edycji plebiscytu TOPHOTEL 2017. Nagroda powędrowała na ręce dyrektor generalnej hotelu, Anny Olszyńskiej.

8 czerwca w warszawskiej Villi Foksal odbyła się uroczysta gala będąca podsumowaniem ósmej edycji konkursu TOPHOTEL 2017. Organizatorami prestiżowego konkursu były Hotele.pl oraz eTravel. Głównym celem całego konkursu było wyłonienie polskich hoteli, które cieszą się największą popularnością wśród gości- to właśnie oni od 4 kwietnia do 5 maja 2017 roku  mogli oddawać głosy na swoje ulubione obiekty w aż 17 kategoriach.

Laureatem w kategorii hoteli z kompleksowym zapleczem konferencyjnym, dedykowanym zarówno dla małych podmiotów, jak i na duże spotkania korporacyjne został  andel’s by Vienna House Lodz.

„Nagroda TOPHOTEL Conferences 2017 to nie tylko dowód na ogromny potencjał konferencyjny naszego obiektu, ale także zasługa pracy całego zespołu, który dba o realizację każdego spotkania czy eventu. Ogromnie cieszę się nie tyle z samej nagrody, ale z faktu że została ona przyznana przez naszych gości i klientów, którzy zdecydowali się oddać na nas swój głos w plebiscycie. W imieniu zespołu dziękuję za zaufanie” – powiedziała na gali Anna Olszyńska, dyrektor generalna andel’s by Vienna House Lodz.

Łódzki andel’s został również wyróżniony w  kategorii TOPHOTEL Design, w której pod uwagę brane są hotele charakteryzujące  się nowoczesną oraz innowacyjną architekturą.

Grupa Vienna House odebrała także wyróżnienie dla hotelu Vienna House Easy Chopin Cracow w kategorii TOPHOTEL City.

INFORMACJA PRASOWA