Kolejna Gala Elfów SBE 2016 zakończona sukcesem

Kolejna Gala Elfów SBE 2016 zakończona sukcesem
1 grudnia odbyła się Gala podsumowująca akcję świąteczno-charytatywną, która jak co roku organizowana jest przed świętami. Darczyńcy okazali się hojni i udało się zapełnić całą listę potrzebnych rzeczy, która została przedstawiona przed rozpoczęciem gali.

Zbiórka w tym roku była przeznaczona na rzecz Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO i jednego z warszawskich domów dziecka. Udało się zebrać ubrania, zabawki, artykuły potrzebne do codziennego użytku i sprzęt potrzebny dzieciom niedosłyszącym. W zbiórce wzięły udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy związane z branżą MICE. Byli to m.in. członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej .

Gala odbyła się w Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego i poprowadziła ją aktorka Aleksandra Mikołajczyk, która od kilku dni należy do grona członków niezależnych SBE.

Podczas gali Olga Krzemińska-Zasadzka, Wiceprezes Zarządu SBE i Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE opowiedziały o przebiegu całej akcji Elfy SBE oraz celach, na które przeznaczona jest zbiórka w tym roku. W części artystycznej wystąpił Chór Grochów.

Tekst alternatywny           Tekst alternatywny

Patronami tej edycji była firma Accata Catering, Park Miniatur, Rent Desing, Marcin Szajnfeld i Aleksandra Mikołajczyk.

W patronach medialnych znalazł się m.in. nasz portal salebiznesowe.pl, a także OOH Evenent, MICE Poland, mojekonferencje.pl, 4swiaty.com, MeetingPlanner.pl, kreatorzy.eu, konferencje.pl i sterfamice.pl.

Więcej informacji na www.sbe.org.pl/elfy-sbe

INFORMACJA PRASOWA