Kinogram: Magiczna przestrzeń filmowej historii

Kinogram: Magiczna przestrzeń filmowej historii

W sercu Warszawy, w niepowtarzalnej i zabytkowej przestrzeni Fabryki Norblina, tkwi ukryty skarb dla miłośników niebanalnych doznań. Kinogram, jak kapsuła czasu, przenosi nas w fascynującą podróż przez historię i magię kinematografii. To nie tylko przestrzeń – to oddanie hołdu zarówno duchowi budynku, jak i sztuce filmowej. 

To klasa połączona z industrialnym wdziękiem, tworząca unikalny klimat, który przywołuje wspomnienia minionych epok i zarazem ukazuje niewyobrażalne możliwości teraźniejszości. Tutaj nie tylko celebrowane są filmy, lecz także osławione są historie ludzi, którzy tworzyli ten magiczny świat kinematografii. Kinogram to miejsce, w którym estetyka spotyka się z funkcjonalnością, a tradycja harmonizuje z nowoczesnością. Właśnie dlatego jest to idealne miejsce na organizację różnorodnych eventów, spotkań biznesowych i konferencji. 

Konferencje Kinogram 

W Kinogramie odkryjesz wyjątkową przestrzeń, która przeniesie Twoje spotkania biznesowe, edukacyjne i artystyczne na zupełnie nowy poziom. Wnętrza Kinogramu są zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie uczestników. Wygodne aksamitne fotele i kanapy to gwarancja wyjątkowego relaksu, a stylowe drewniane stoliki dodają przestrzeni nuty elegancji. Tutaj spotkania stają się nie tylko merytoryczne, ale też komfortowe i estetyczne.

Kinogram oferuje różnorodność siedmiu sal, które są w stanie przyjąć wydarzenia o różnym charakterze i skali. Bez względu na liczbę uczestników, znajdziesz tutaj odpowiednią przestrzeń. Największa sala może pomieścić imponującą liczbę 112 osób w ustawieniu teatralnym, zapewniając każdemu gościowi swobodę i komfort.

Co wyróżnia Kinogram spośród innych miejsc? To zaawansowana technologia, która harmonijnie współgra z elegancją wnętrz. Każda sala jest wyposażona w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą Ci przekazać swoją wizję w sposób niezwykle efektywny. Przenieś swoje wydarzenie do Kinogramu i pozwól, by tło Twoich spotkań stanęło się inspirującym elementem całego doświadczenia. 

Bar Kinogram 

Kinogram nie tylko oferuje wysublimowaną przestrzeń, ale także przenosi Cię w świat filmowych emocji poprzez wyjątkowe kompozycje napojów. Przykuwający wzrok, 14-metrowy bar, stanowiący centralny punkt tego wyjątkowego miejsca, zachęca do odkrywania nowych wymiarów spotkań, relaksu oraz rozrywki.

Każda kropla jest starannie zaprojektowana, aby oddać atmosferę i głębię ulubionych produkcji filmowych. Odkryj subtelność romansu, tajemnicę thrilleru czy moc dramatu w każdym łyku, będąc częścią tego wyjątkowego rytuału smaków. Doświadczony zespół barmanów w Kinogramie wciela się w rolę twórców, komponując niepowtarzalne drinki, które są hołdem dla sztuki filmowej. Zestawienia świeżych owoców, ziół i starannie dobranych składników tworzą prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej, oddające wyjątkowość każdego gatunku filmowego.